برگزاری ایونت‌های لانچ محصول

در هر سازمانی رونمایی و لانچ محصول جدید یکی از مهم‌ترین اهداف آن است. برگزاری یک رویداد برای معرفی و لانچ محصولات جدید مانند انواع داروها یا نرم افزارها و ارائه آنها به مخاطبین، نقشی مهم در موفقیت آن محصول در بازار و برندسازی دارد که نیازمند ارتباطات برون سازمانی گسترده و ایجاد یک کمپین بازاریابی و مارکتینگ قوی است.

ایونت لانچ محصول

استراتژی لانچ محصول:

فرقی ندارد چه محصولی را می‌خواهید لانچ کنید. معرفی یک محصول جدید به بازار مانند لانچ دارو، بیش از هر چیزی به برنامه‌ریزی و سازماندهی صحیح و هدفمند نیاز دارد و اهمیت آن به اندازه مرحله طراحی و توسعه آن محصول است. از اولین مرحله معرفی محصول تا برگزاری ایونت لانچ کردن آن، جو پرهیاهویی ایجاد خواهد شد که فروش آتی محصول را فراتر از حد انتظارتان بالا خواهد برد.

اگرچه در ایونت‌های معرفی کالا یا محصولات جدید، ممکن است در ابتدا تنها محصول معرفی شده در مرکز توجه قرار گیرد، اما رفته رفته با برگزاری ایونت‌های بیشتر، دستیابی به هدف نهایی برگزاری چنین رویدادهایی که ایجاد آگاهی در مورد سازمان شما و ترویج برندتان است، میسر خواهد شد.

برگزاری ایونت معرفی محصول نیازمند درک و شناخت کامل نیاز مخاطبین است. از طرفی دیگر، بدون ایجاد آگاهی در مشتری، ویژگی‌ها، مزایا و نقاط قوت محصول شما ناشناخته باقی خواهند ماند و ممکن است مخاطبینتان هرگز با محصول و برند شما آشنا نشوند. در چنین مراسم‌هایی فرصتی به دست خواهید آورد تا  مخاطبین خود را از نزدیک ملاقات کنید، با آنها گفتگو کرده و نیازهایشان را از زبان خودشان بشنوید و اهداف آتی سازمان خود را در جهت جلب رضایت بیشتر آنها تنظیم کنید.

نکته مهم دیگر انتخاب تم، شعار یا یک پیام برای این رویداد مهم است. شعاری که برای محصول خود انتخاب می‌کنید باید متناسب با برجسته‌ترین ویژگی آن و همچنین الهام‌بخش و خلاقانه باشد. علاوه بر این، بهتر است شعار مورد نظرتان حاوی پیام و تصویر مرتبط و تاثیرگذاری باشد که نیاز مخاطب را در خود پوشش ‌دهد. معمولاٌ شعار هر محصولی با یک طرح مرتبط در کاتالوگ، بروشور و پوستر ارائه می‌شود.

مراسم رونمایی از محصول جدید

انتخاب محل برگزاری ایونت رونمایی از محصول جدید یکی دیگر اقداماتی است که در موفقیت آن نقش دارد. مکان برگزاری مراسم رونمایی نمایانگر شخصیت و پرستیژ برند شما است. این فضا باید مساحت کافی، شیک و دکوراسیون مجللی داشته باشد تا آسایش و راحتی بازدیدکنندگان در طول ایونت با کوچک‌ترین خللی مواجه نشود.

از طرفی دیگر نباید به اندازه‌ای بزرگ باشد که خالی به نظر برسد. یکی از اهداف ما در این مجموعه مهیا کردن یک فضای مناسب برای درخشش هرچه بیشتر محصولات شما و قرار دادن آنها در کانون توجه است. ما با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه نظیر پذیرایی از حضار و مهمانان ویژه، جابه‌جایی و انتقال استند محصولات به محل برگزاری ایونت، طراحی غرفه، نصب پوسترهای معرفی محصول در محل برگزاری، فراهم کردن تجهیزات و لوازم برقی مانند نمایشگر، میکروفون و … شما را تا رسیدن به اهداف ارزشمندتان همراهی خواهیم کرد.

ایونت و مراسم لانچ محصول جدید

زمان‌بندی برگزاری ایونت لانچ محصول نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید مدنظر قرار گیرد. اختصاص زمان مناسب برای افتتاحیه، سخنرانی نمایندگان برند و مهمانان و مدعوین خاص، معرفی تخصصی محصول، برگزاری کارگاه‌ها و ورک‌شاپ‌ها در حاشیه مراسم اصلی، پذیرایی و اختتامیه مراسم، نیازمند تسلط و دانش کافی در زمینه برگزاری رویدادهای این چنینی است.

تیم ما با تکیه بر تجربه و دانش مختصصین خود می‌تواند در این زمینه با شما همراه باشد و رویداد معرفی محصولاتتان را به بهترین شکل زمانبندی و مدیریت کند؛ به‌طوری که نه تنها مخاطبین در طول مراسم احساس خستگی و بی حوصلگی نکنند بلکه تمامی مراحل مراسم رونمایی مطابق برنامه از پیش تعیین شده و به بهترین شکل اجرا شود.

شماره های تماس :   91025330 91025331

تمامی این اقدامات و ایجاد یک اتمسفر پرهیاهو برای معرفی محصولات جدید، نیازمند ماه‌ها برنامه‌ریزی و تلاش است. تیم تخصصی ما با شناخت نیازهای اصلی شما و به صورت کاملاً حرفه‌ای آماده خدمت‌رسانی جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر ایونت رونمایی و لانچ محصولات شما است.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :