شنبه گذشته رییس جمهور در جلسه ای که در ستاد کرونا برگزار شد خبر بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرهایی که قرمز نیستند را اعلام کردند. بعد از آن موج خوشحالی در بین زوج های جوان که مدتها منتظر چنین خبری بودن برپا شد و مدتی بعد استاندار تهران در این خصوص واکنش نشان داده و مخالفت خود را نسبت با فعالیت تالارهای پذیرایی اعلام کردند.

این درحالی بود که رییس اماکن تهران نیز اعلام کردند که فعالیت تالارهای تهران از 26 خرداد بلامانع است. از سوی دیگر اتحادیه در پاسخ به سوال تماس گیرندگان اعلام کرد که فعالیت تالارهای پذیرایی تهران بلامانع است. موجی از بلاتکلیفیو سردرگمی بعد از سخنان استاندار تهران در بین مردم و تالارداران باقی ماند که آیا تالارها امکان فعالیت دارند یا خیر.

این مسئله بعد از عید سعید فطر هم گریبان گیر این صنف شده بود. در حالی که ستاد ملی کرونا در جلسه ای که برگزار شده بود پروتکل هایی تعریف شده ای را جهت بازگشایی تالارهای پذیرایی برگزار کرده بود و بعد از جلسه رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی، رییس اتاق اصناف و معاون اماکن هریک در مصاحبه هایی جداگانه از آغاز فعالیت تالارهای پذیرایی سخن گفتند که فردای آن روز معاون وزیر بهداشت مخالفت خود را با بازگشایی تالارها اعلام کرد.

اکنون که همه مجموعه های ذیربط و صاحب نظر نسبت به فعالیت تالارها نظر مثبت داشته اند استاندار محترم تهران با بازگشایی تالارها مخالفت کرده و سر موضع خود ایستاده اند. اکنون استاندار محترم را مورد خطاب قرارداده و سوالاتی را مطرح کرده ایم که امیدواریم به دست ایشان برسد :

بازگشایی تالار پذیرایی تهران استاندار تهران

استاندار محترم تهران جناب آقای انوشیروان محسنی بندپی

 • مگر تالارها باز بوده اند که عامل کرونا باشند ؟! تارهای عروسی از شنبه که رییس جمهور اعلام کردند فعالیت خود را آغاز کردند مگر تالارهای عروسی باز بودند که کانون انتشار ویروس باشند ؟ آیا میدانید بیشتر تالارهای تهران کل تیرشون خالی هستند و امید دارند مرداد بتونن مراسم بگیرن؟ اگر کسی به کرونا مبتلا شده به دلیل مراسمات خانگی بوده که برگزار شده نه یک تالار عروسی ! مگر تالار مثل رستوران، مغازه یا پاساژ است که به محض اعلام بازگشایی مراسم داشته باشه ؟ اماکن عمومی مثل مترو، پاساژ، بانک و … میتوانند شرایط بهداشتی را رعایت کنند یا یک مجموعه با رعایت بهترین شرایط بهداشتی و رعایت پروتوکل ها ؟
 • نداشتن سلبریتی و قدرت تالارداران: جناب استاندار محترم. شما اگر واقعا دلسوز هستید در مقابل بازگشایی سینما مخالفت میکردید! آیا فعالیت کنسرت ها امری مهم در این شرایط به حساب می آمد که سکوت کرده اید ؟ متاسفانه گناه تالارها این است که مثل سینماها و کنسرت ها از سلبریتی ها برخوردار نیستند و رسانه ای ندارند تا صدای اعتراض‌شان را برسانند وگرنه اینطور به انزوا نمیرفتند که هر روز با نظر یک مسئول بلاتکلیف باشند !
 • مشکلات هزاران زوج جوان : آیا فکری به حال زوح های جوان که در آستانه ازدواج هستند و شرایط سخت و پراسترسی را سپری میکنند کرده اید ؟ آیا میدانید تحت چه فشارهای روانی در این مدت قرار داشته اند و با یک خبر از مسئولان محترم نسبت به فعالیت تالارهای پذیرایی با تمام وجود خوشحال شدند و مدتی بعد با خبر مسئول دیگر بر تنش و ناراحتی گذشته شان چندین برابر اضافه شد ؟ (بیش از هزار کامنت این پست را بخوانید)
 • مشکلات صنف و کارکنان حاضر در این مجموعه ها : استاندار محترم تهران، شما که مخالفت میکنید و از ستاد کرونا و وزارت بهداشت هم سبقت گرفته اید آیا فکری به حال تالارهای پذیرایی که چند ماه است بسته هستند و درآمدی ندارند و ورشکسته کامل شده اند و بعضا با اجاره های سنگین روبرو هستند کرده اید ؟ آیا میدایند هزاران نفری که بصورت مستقیم و غیر مستقیم از برگزاری مراسمات کسب درآمد می کردند الان به نان شبشان احتیاج دارند ؟ آیا فکری برای افراد بیکار و وضعیت فعالان در این حوزه کرده اید که یک تنه در مقابل بازگشایی تالارها ایستادگی می کنید ؟

با آرزوی موفقیت در اداره امور کلانشهر تهران برای مدیریت استانداری تهران و دیگر مسئولان کشور که در این ایام سختی های زیادی را پشت سر میگذرانند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$

تالار پذیرایی باغ سعادت

تهران- سعادت آباد- بین میدان کاج و قیصر امین پور- خ صرافها- نبش ۱۷غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قصر ملک
23% تخفیف

باغ تالار قصر ملک

احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار گل یاس

میدان ونک - ابتدای میر داماد - آموزش و پرورش منطقه ۳ - تالار گل یاس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۳۶ دیدگاه

قبلی
 • فقط میگم شما و وجدانتون
  همین!!!!!!


   

 • ناشناس:

  پس کی قرار تکلیف تالارها مشخص بشه؟کی قراربازبشه امروز خبری خوندم ک نوشته بود استخرها بازگشایی شدند یعنی واقعا نمیتونم بفهمم ک تالار محیطی الودس یااستخر ؟؟یعنی واقعا صاحبان یا مسولین مربوط ب تالارهای پذیرایی نمیتونن اعتراضی یا اقدام مهمی انجام بدن؟ واقعا کسایی ک از کنار عروسی و تالارها درامد درمیارن چطور دارن زندگی میکنن ؟ارکسترها مزون ها ارایشگاه ها گل فروشی ها و. اونم تو این شرایط اقتصادی


   
 • سلام آقای استاندار
  لطف کنید با منطق و وجدان جوابگو باشید
  واقعا از مراسم عروسی داخل تالار پذیرایی با محدودیت مهمان ها اونم با دو سالن مجزا خانوم ها و آقایان و چینش میزهای پذیرایی با فاصله و انجام تمام موارد بهداشتی قبل و بعد مراسم کرونا پخش میشه؟؟؟؟؟
  اما
  از هیئت های عذاداری و دسته های عذاداری در دوماه آینده که محرم و صفر هست کرونا پخش نخواهد شد!
  از برگزاری مراسم ختم و سوم و چهلم و سالگرد و خاکسپاری کرونا پخش نخواد شد!
  از مترو و اتوبوس و مراکز خرید و درمانگاه های کوچک و اورژانس بیمارستان ها و مساجد و زیارتگاه ها و سینماها و کنسرت ها کرونا پخش نخواهد شد!
  از مراکز دولتی مثل سازمان تامین اجتماعی و بانک ها و پیش خوان دولت ها و …. که مردم برای انجام کارهاشون به این مکان ها مراجعه میکنند کرونا پخش نخواهد شد!
  از مسافرت های بی رویه و غیر اجباری مردم کرونا پخش نخواهد شد !
  کرونا فقط و فقط در عروسی ها فعال میشود ، عجب ویروس مرموزی ?
  مشکل شما کرونا نیست ، مشکل شما مسئله دیگری در پشت پرده است که فقط با مراسم عروسی و خوشحالی جوون ها مخالف هستید ،،،،
  کرونا بهونه است ….. تمام


   

 • ناشناس:

  بهتره به جای اینکه تحت فشار بگذارید یک صنف رو برید سری به جای جای تهران بزنید و ببینید روازنه صدها مبتلا از کجاها میان ؟
  بهتره فرهنگ سازی کنید و در بین مردم باشید به جای پشت میز بودن و فرمان دادن !
  خودتون میدونید تالارها بسته بودن و دخالتی تو زیاد شدن آمارتون ندارن . شناسایی دیگر عوامل کمک میکنه به کنترل شرایط.
  عوامل اصلی رو پیدا کنید و جلوی اونها رو بگیرید.
  قطعا همه دوست داریم کنترل بشه ولی با یک مدیریت صحیح و مناسب.
  موفق باشید.


   

 • فقط خدا:

  سلام
  من خودم هم مثل شما چند ماهه منتظرم برای اینکه تالارها باز بشه. حالم از شماها بدتر نباشه بهتر نیست … تحت فشارم و واقعا حال همه دوستان و خانواده ها رو کامل درک میکنم. ممکنه بعضی دوستان حرفهای منو بخونن و ی سری حرف نثارم کنن اما با این حال میگم…
  قراره ما ی زندگی جدید رو شروع کنیم درسته؟ قراره مهمونا بیان که شاد باشن. قراره بیان که خاطره خوب برامون از این شب که آرزوی هر جونی هست براش بمونه. درسته؟
  عزیزان … اگر خدایی نکرده توی جشن شما حتی یک نفر مبتلا بشه و خدایی نکرده اتفاقی براش بیافته آیا شما دیگه تا آخر عمر می تونی راحت باشی… تا آخر عمر همه میگن عروسی فلانی بخاطر فلانی رفتیم اینجوری شد…
  اصلا خودتون و یا نزدیکان خودتون که میگید آرزوی عروسی شما رو دارن توی این عرسی خدایی نکرده مبتلا بشید چکار میکنید؟ میارزه واقعا بخاطر دو ساعت جمع شدن دور هم؟؟
  بعضی دوستان میگن مساجد و سینماها و … باز شده. اینها هم نباید باز میشد. به هر دلیلی که باز کردن که امیدوارم این چیزایی که دوستان میگن نباشه که اگه اینجور باشه و به این دلایلی که بعضی دوستان میگن باشه، خدا ازشون نگذره که باز کردن و باعث بدتر شدن وضعیت شدن
  اما دوستان اینجور جاها عمومی هست هرکسی به اختیار خودش میره و مسئولیتش با خودشه
  اما جشنی که دارید ی تعداد زیادی رو دعوت میکنید و در یکجا جمع میکنید دیگه مسئولیتش با شما بعنوان دعوت کننده هست…همین
  امیدوارم این دوره بخیر و خوبی بگذره و برای همگی آرزوی خوشبختی دارم
  و ای کاش مسئولین بدون توجه به بعضی مسائل محدودیتها رو زودتر اعمال میکردن و همون اول جلوی این اپیدمی رو میگرفتن تا اینجور مردم بعد از چند ماه بلاتکلیف نمی موندن.
  راستی تالارها باز هستن حتی با وجود اینکه آقای استاندار مخالفت کردن!!


   

 • سنایی:

  به خدا آه ما و مادر و پدرامون شما رو میگیره. شک نکنید