نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی

نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی
نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی

تشریفات عروسی یکی از ارکان ضروری مراسم عروسی است. برای برگزاری این تشریفات نیاز به عقد قرارداد با تشریفات مجالس عروسی مورد نظر خود دارید. قرارداد تشریفات مجالس عروسی مثل تمامی قراردادهای حقوقی می باشد. این قرارداد شامل اطلاعات طرفین عقد و موضوع قرارداد بوده و تمامی جزئیات در آن با صورت دقیق و به طور کاملا صحیح درج می شود تا در نهایت خدمات خوبی در روز عروسی به مهمانان ارائه شده و مراسم بی نظیری سپری شود. برای عقد این سند باید چند مورد در آن مورد بحث قرار گرفته و در نهایت در قرارداد ذکر شود.

مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.

مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.
مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.
 • تاریخ و شماره عقد قرارداد تشریفات عروسی : دقت کنید که این موارد به درستی ذکر شوند تا برای برگزاری مراسم مشکلی به وجود نیاید.
 • طرفین قرارداد باید به طور کامل اطلاعات خود را درج کنند. این اطلاعات شامل اسم تالار، اسم سالن مورد نظر، شماره ثبت، آدرس دقیق تالار، شماره تلفن و اسم مدیر تالار می باشد.
 • باید مختلط یا غیر مختلط بودن جشن را مشخص کرده و روز و تاریخ آن را به طور دقیق مطرح نمایید.
 • زمان های خاص از جمله ساعت شروع و پایان جشن، زمان ویژه برای پذیرایی و صرف شام، زمان چیدمان و نظافت و … تعیین شده و درج شود.
 • تعداد مهمان های عروس و داماد باید در اختیار تالار قرار بگیرد.
 • هزینه ورودی و پذیرایی به ازای هر نفر و هزینه های جانبی از جمله آرایی های خاص، آماده سازی اتاق عقد، عاقد و … باید مشخص شوند.
 • در صورت استفاده از پارکینک، آن را ذکر کرده و تعداد ظرفیت را مشخص کنید.
 • تعداد میز و صندلی را بیش از تعداد مهمان های خود تعیین نمایید.
 • رنگ و مدل سفره عقد، رومیزی، ظرف ها و نحوه چیدن میوه ها و شیرینی ها و گل ها و تزئینات باید تعیین شوند.
 • افکت های نورپردازی، هماهنگ بودن نور و صدا و … را بررسی نمایید.
 • منوی شام، دسر، سالاد، پذیرایی میوه، شیرینی و آشامیدنی باید مشخص شوند.
 • ذکر نوع پوشش و شیوه برخورد خدمه
 • پرداخت یک سوم از پرهزینه ها برای بیانه
 • بیان مبلغ جریمه ناشی از کنسل کردن مراسم که عروس و داماد باید پرداخت نمایند.

به هنگام بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی به نکات زیر دقت کنید.

رسمی بودن قرارداد : توجه داشته باشید که قرارداد با تشریفات مجالس عروسی رسمی بوده و بالای کاغذ آن سربرگ اتحادیه وجود داشته باشد. در صورتی که قرارداد با واحد بدون مجوز عقد شود، احتمال عدم ارائه خوب و کامل سرویس ها وجود دارد.

بیان جزئیات به صورت کامل : جزئیات را به طور کامل در متن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی ذکر کنید. در صورتی که شما کلیه خدمات مورد نظر خود را با جزئی ترین مسائل درج نمایید، اطمینان بیشتری از برگزاری تشریفات مورد نظر خود خواهید داشت.

 تضمین کیفیت سرویس : پیش بینی های ضروری را برای عودت وجه داشته باشید. در صورتی که سرویس ها به درستی ارائه نشود شما می توانید مطابق قراداد خود مبلغی که به سرویس مربوطه اختصاص دادید را از تالار طلب نمایید.

شفاف بودن هزینه ها : قرارداد را دقیق کامل کرده و محکم کاری های لازم را انجام دهید. با بیان نرخ گوشت، برنج، میوه، شیرینی، گل و … در متن قرارداد از افزایش قیمت ها جلوگیری خواهید کرد.

پیش بینی مشکلات احتمالی : قطعی برق و بروز سوانح طبیعی و مصنوعی خطری نادر ولی ممکن است. بهتر است برای اطمینان خاطر از وجود برق اضطراری و فضایی مناسب برای زمانی که سالن تالار دچار مشکل شد، مطلع شوید.

آگاهی از قوانین تالار : ممنوعیت ها و محدودیت های تالار را بشناسید. به طور مثال ممکن است برخی تالارها برای ریختن نقل و نبات و شاباش بر سر عروس و داماد هزینه ی اضافی برای نظافت بگیرند.

اطمینان از تجهیزات : از شیوه نگهداری غذاها و دسر های عروسی مطلع باشید. اگر شما برای عروسی خود کیک سفارش می دهید، مطمئن شوید که تالار یخچال مناسب را دارد.

تعیین نوع ظروف سرو : در طی قرارداد نوع ظروف خود را مشخص کنید. ممکن است تالار خود ظروفی نداشته و شما باید آن را تهیه کرده و یا برای استفاده از ظروف تالار باید هزینه ای پرداخت نمود. در غیر این صورت ممکن است در روز عروسی ظرف مناسب برای سرو میوه و غذا نداشته باشید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :