نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی

نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی
نحوه بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی

تشریفات عروسی یکی از ارکان ضروری مراسم عروسی است. برای برگزاری این تشریفات نیاز به عقد قرارداد با تشریفات مجالس عروسی مورد نظر خود دارید. قرارداد تشریفات مجالس عروسی مثل تمامی قراردادهای حقوقی می باشد. این قرارداد شامل اطلاعات طرفین عقد و موضوع قرارداد بوده و تمامی جزئیات در آن با صورت دقیق و به طور کاملا صحیح درج می شود تا در نهایت خدمات خوبی در روز عروسی به مهمانان ارائه شده و مراسم بی نظیری سپری شود. برای عقد این سند باید چند مورد در آن مورد بحث قرار گرفته و در نهایت در قرارداد ذکر شود.

مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.

مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.
مواردی که باید در قرارداد با تشریفات مجالس عروسی حتما ذکر شوند.
 • تاریخ و شماره عقد قرارداد تشریفات عروسی : دقت کنید که این موارد به درستی ذکر شوند تا برای برگزاری مراسم مشکلی به وجود نیاید.
 • طرفین قرارداد باید به طور کامل اطلاعات خود را درج کنند. این اطلاعات شامل اسم تالار، اسم سالن مورد نظر، شماره ثبت، آدرس دقیق تالار، شماره تلفن و اسم مدیر تالار می باشد.
 • باید مختلط یا غیر مختلط بودن جشن را مشخص کرده و روز و تاریخ آن را به طور دقیق مطرح نمایید.
 • زمان های خاص از جمله ساعت شروع و پایان جشن، زمان ویژه برای پذیرایی و صرف شام، زمان چیدمان و نظافت و … تعیین شده و درج شود.
 • تعداد مهمان های عروس و داماد باید در اختیار تالار قرار بگیرد.
 • هزینه ورودی و پذیرایی به ازای هر نفر و هزینه های جانبی از جمله آرایی های خاص، آماده سازی اتاق عقد، عاقد و … باید مشخص شوند.
 • در صورت استفاده از پارکینک، آن را ذکر کرده و تعداد ظرفیت را مشخص کنید.
 • تعداد میز و صندلی را بیش از تعداد مهمان های خود تعیین نمایید.
 • رنگ و مدل سفره عقد، رومیزی، ظرف ها و نحوه چیدن میوه ها و شیرینی ها و گل ها و تزئینات باید تعیین شوند.
 • افکت های نورپردازی، هماهنگ بودن نور و صدا و … را بررسی نمایید.
 • منوی شام، دسر، سالاد، پذیرایی میوه، شیرینی و آشامیدنی باید مشخص شوند.
 • ذکر نوع پوشش و شیوه برخورد خدمه
 • پرداخت یک سوم از پرهزینه ها برای بیانه
 • بیان مبلغ جریمه ناشی از کنسل کردن مراسم که عروس و داماد باید پرداخت نمایند.

به هنگام بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی به نکات زیر دقت کنید.

رسمی بودن قرارداد : توجه داشته باشید که قرارداد با تشریفات مجالس عروسی رسمی بوده و بالای کاغذ آن سربرگ اتحادیه وجود داشته باشد. در صورتی که قرارداد با واحد بدون مجوز عقد شود، احتمال عدم ارائه خوب و کامل سرویس ها وجود دارد.

بیان جزئیات به صورت کامل : جزئیات را به طور کامل در متن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی ذکر کنید. در صورتی که شما کلیه خدمات مورد نظر خود را با جزئی ترین مسائل درج نمایید، اطمینان بیشتری از برگزاری تشریفات مورد نظر خود خواهید داشت.

 تضمین کیفیت سرویس : پیش بینی های ضروری را برای عودت وجه داشته باشید. در صورتی که سرویس ها به درستی ارائه نشود شما می توانید مطابق قراداد خود مبلغی که به سرویس مربوطه اختصاص دادید را از تالار طلب نمایید.

شفاف بودن هزینه ها : قرارداد را دقیق کامل کرده و محکم کاری های لازم را انجام دهید. با بیان نرخ گوشت، برنج، میوه، شیرینی، گل و … در متن قرارداد از افزایش قیمت ها جلوگیری خواهید کرد.

پیش بینی مشکلات احتمالی : قطعی برق و بروز سوانح طبیعی و مصنوعی خطری نادر ولی ممکن است. بهتر است برای اطمینان خاطر از وجود برق اضطراری و فضایی مناسب برای زمانی که سالن تالار دچار مشکل شد، مطلع شوید.

آگاهی از قوانین تالار : ممنوعیت ها و محدودیت های تالار را بشناسید. به طور مثال ممکن است برخی تالارها برای ریختن نقل و نبات و شاباش بر سر عروس و داماد هزینه ی اضافی برای نظافت بگیرند.

اطمینان از تجهیزات : از شیوه نگهداری غذاها و دسر های عروسی مطلع باشید. اگر شما برای عروسی خود کیک سفارش می دهید، مطمئن شوید که تالار یخچال مناسب را دارد.

تعیین نوع ظروف سرو : در طی قرارداد نوع ظروف خود را مشخص کنید. ممکن است تالار خود ظروفی نداشته و شما باید آن را تهیه کرده و یا برای استفاده از ظروف تالار باید هزینه ای پرداخت نمود. در غیر این صورت ممکن است در روز عروسی ظرف مناسب برای سرو میوه و غذا نداشته باشید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود
وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام