10 ایده برای دکوراسیون و گل آرایی تالار پذیرایی به رنگ آبی

آبی از دیربازی رنگی محبوب برای تزیین و گل آرایی سالن پذیرایی، باغ تالار عروسی و اتاق عقد بوده، اما این بدان معنا نیست که رنگ آبی دیگر از مد افتاده است. در واقع آبی رنگی کلاسیک و در عین حال مدرن برای دکوراسیون داخلی تالار عروسی و اتاق عقد محسوب می شود. بنابراین، استفاده از گل های آبی و فیروزه ای برای گل آرایی سالن عقد تالار و باغ تالارعروسی ، فضایی را برای جشن شما بوجود می آورد که هیچگاه از مد نمی افتد.

از ادریس آبی گرفته تا سنبل، گل های آبی رنگ زیادی وجود دارند که می توانند به اتاق عقد و تالار عروسی شما زیبایی بی نظیری ببخشند. آبی فرانسوی بیشترین فراوانی را در میان انواع مختلف رنگ آبی در طبیعت دارد و همیشه جذاب و محبوب است. در دکوراسیون تالار پذیرایی و اتاق عقد ، آبی رنگی است که با اکثر رنگ ها همخوانی دارد، اما کرم مایل به سفید زیبایی رنگ آبی را دوچندان می کند. البته رنگ های زرد، بژ و صورتی نیز در کنار آبی بسیار زیبا خواهند بود.

در میان تمام گل های آبی رنگ برای گل آرایی اتاق عقد و تالار پذیرایی ، دلفینیوم و سنبل کابرد بیشتری دارند. خصوصا دلفینیوم را می توانید در هر فصلی به راحتی در بازار بیابید. اما اگر به دنبال گل آرایی خاص و منحصر به فرد برای مراسم عقد و جشن عروسی خود در بهار هستید، سنبل گزینه ی مناسب تری است. گل های میخک، رزآبی، زنبق و ادریس از جمله ی زیبا ترین گل های آبی رنگ برای دسته گل عروس و گل آرایی اتاق عقد و تالار پذیرایی هستند.

گل آرایی سالن پذیرایی و باغ تالار عروسی به رنگ آبی و آبی درباری

دسته گل عروس آبی رنگ

دسته گل عروس آبی

دسته گل عروسی با گل های آبی و سفید رنگ را تصور کنید. رنگ آبی برای دسته گل عروس بسیار خاص و منحصر به فرد است. در حالی که همه ی عروس خانم ها به دنبال دسته گل قرمز و یا سفید هستندف شما با اتخاب رنگ آبی برای دسته گل خود در مراسم عروسی متفاوت باشید و بدرخشید. البته دسته گلی که در آن گل های آبی بکار رفته باید استادانه تزیین شود.

گل آرایی اتاق عقد با گل های آبی رنگ

گل آرایی اتاق عقد

گل ادریس، داوودی و یا رز آبی همیشه در تزیین و گل آرایی اتاق عقد و تالار پذیرایی کاربرد دارند. با استفاده از این گل های زیبا، تم مراسم عقد و جشن عروسی خود را به آبی آسمانی تغییر دهید. دکوراسیون سالن عقد و عروسی با تم آبی، هرگز از ذهن شما و مهمانان پاک نخواهد شد.

ترکیب گل های آبی و سفید برای گل آرایی جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروی و داماد

بدنبال گل های تازه و ترکیبی از رنگ های آبی و سفید و سبز برای گل آرایی میز پذیرایی و جایگاه عروس و داماد باشید. گل های بهاری آبی رنگ، فضایی رمانتیک و عاشقانه به جشن عروسی شما می بخشند.

از شمع ها و وسایل پذیرایی آبی رنگ برای دکوراسیون تالار پذیرایی استفاده کنید

دکوراسیون تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی

در کنار گل های آبی رنگ، روی میزهای پذیرایی شمع و لیوان های آبی بچینید. شمع آرایی جایگاه عروس و داماد با شمع های آبی رنگ نیز تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی خواهد داشت.

دسته گل ساقدوش های عروس به رنگ آبی

دسته گل ساقدوش عروس

کمی از رنگ آبی را به دسته گل ساقدوش های عروس نیز اضافه نمایید. چه یک شاخه گل رز آبی و چه دسته گلی از ادریس های آبی رنگ، دسته گل ساقدوش های عروس را نیز هماهنگ با تم جشن عروسی خود تزیین نمایید.

نارنجی در کنار آبی برای دکوراسیون تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی

دکوراسیون باغ تالار عروسی

رنگ نارنجی جلوه و زیبایی رنگ آبی را دردکوراسیون تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی دوچندان می کند. البته این ترکیب رنگ برای گل آریی اتاق عقد و تالار پذیرایی بسیار مدرن است و ممکن است مطابق با سلیقه ی بسیاری از عروس و داماد ها نباشد.

تزیین راهروی ورود عروس و داماد با گل های آبی رنگ

تزیین تالار عروسی

گل های آبی شکوه لحظه ی ورود عروس و داماد به باغ تالار عروسی را دو چندان می کنند. با استفاده از گل های تازه ی آبی در دکوراسیون راهروی ورود عروس و داماد ، از دیدن فیلم و عکس مراسم عروسی خود لذت خواهید برد.

کیک عروسی به رنگ آبی

کیک عروسی

اگر رنگ آبی را برای تزیینات مراسم عقد و عروسی خود انتخاب کرده اید، استفاده از گل های آبی رنگ برای تزیین کیک عروسی را فراموش نکنید. تضاد رنگ سفید و آبی برای کیک عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد است.

راهروهای تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی به رنگ آبی

دکوراسیون تالار عروسی

گل آرایی سالن عروسی و باغ تالار تنها به جایگاه عروس و داماد و میزهای پذیرایی محدود نمی شود. راهروهای بین میز و صندلی ها و فضای خالی سالن پذیرایی را با گل های آبی رنگ تزیین کنید.

ماشین عروس تزیین شده با گل های آبی

ماشین عروس

شما با انتخاب گل های آبی برای تزیین ماشین عروس خود همیشه متفاوت خواهید بود. آبی رنگی است که با وجود زیبایی خیره کننده کمتر عروس و دامادی برای تزیین ماشین عروس خود انتخاب می کنند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :