عمارت مجلل فاخر
عمارت مجلل ورسای

باغ تالار سناتور

3.6

درباره مجموعه

عمارت سناتور نزدیکترین عمارت به غرب تهران است که قابلیت دسترسی از اتوبان آزادگان را دارد که این موضوع باعث دسترسی بسیار راحت از غرب و شرق تهران شده است.

ظرفیت سالن های اصلی عمارت سناتور در فصل سرما تا 400 نفر و در فصل گرما تا 800 نفر می‌باشد. سالن شام باغ تالار عمارت سناتور مجزا از سالن های اصلی می‌باشد.

باغ عمارت سناتور دارای فضای بیرونی بسیار زیبا و فضای سبز طبیعی با گیاهان بسیار زیبا ومنحصر به فرد است که مراسم شما دوستان را دل انگیزتر می‌کند و تنها باغ چهار فصل تهران است.

این عمارت با مساحت ۲۵ هزار متر دارای لوکیشن های بسیار خاص و زیبا برای عکاسی عروس و داماد های عزیز هم می‌باشد. سرویس میز و صندلی ها لوکس و متناسب با فضای سالن طراحی شده که به دلیل تنوع اکسسوری ها و دیزایین ها هر سلیقه ای را میتواند پوشش دهد.

تشریفات یکتا در عمارت سناتور از سال 1382 تا کنون بیش از ۱۷۰۰ جشن عروسی، نامزدی، تولد، همایش، رونمایی و یادبود برگزار کرده است. همچنین بسیاری از هنرمندان و افراد سرشناس مراسمهای خود را با این تشریفات برگزار کرده اند. تشریفات یکتا مجموعه ای است از افرادی با تجربه بالا و مسئول در برابر برگزاری مهمترین شب زندگی شما.

اطلاعات تماس
مدیریت: مالجو - رحمتی
ظرفیت: 75 - 800 نفر
تخفیف: 40%
محدوده قیمت: متوسط
09121572351 - 09121542575 - 09121502351
صفحات اجتماعی:
آدرس: نرسیده به احمد آباد مستوفی
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.
تخفیفات عمومی 40% تخفیف

امکانات

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
اتاق‌عقد‌مجزا اتاق‌عقد‌مجزا
سفره‌عقد سفره‌عقد
استیج‌رقص استیج‌رقص
فضای‌سبز فضای‌سبز
نمایشگر‌تصویر نمایشگر‌تصویر
آتیش‌بازی آتیش‌بازی

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 3.6 / ۵
loader

لینک‌های مفید