باغ تالار عمارت فاخر
  1. خانه
  2. باغ تالار های تهران
  3. باغ تالارهای احمدآباد مستوفی
  4. باغ تالارهای جنوب تهران
  5. باغ تالارهای غرب تهران
  6. باغ تالار عمارت فاخر

باغ تالار عمارت فاخر

3.4 
 
 (23)
تخفیف: پکیج ویژه

از بهترین مجموعه ها برای برگزاری مراسم عروسی می توان به باغ تالار فاخر اشاره نمود که با سبک جدید طراحی و دکوراسیون لوکس و مجلل با لوکیشن های متنوع تبدیل به مکانی خاص و منحصر به فرد شده است.

این مجموعه با شکوه تمامی مهمانی ها, سمینارها,ضیافت ها و جشن های شما عزیزان از جمله بله برون , عروسی,نامزدی,ولیمه و انواع سالگرد, دورهمی و … را برگزار می کند.

از جمله ویژگی های خاص مجموعه هفت گانه فاخر این باغ عروسی می توان به موقعیت جغرافیایی آن و محیط گرم و دلنشین،  و همینطور ۲۰ سال سابقه برگزاری بهترین مهمانی ها و عروسی ها اشاره نمود.

ویژگی های منحصر به فرد باغ تالار فاخر

مجموعه تشریفاتی و عمارت فاخر دارای لوکیشن های متعدد و زیبا می باشد که می توان به لوکیشن شهر وست ورلد (وسترن) و فضای جالب با اسب و کاکتوس بهره گیری از فیلم های وسترن، لوکیشن کاخ تروی یکی از شاهکارهایی که در رم قرار دارد، عمارت شاین عمارتی زیبا که در ایتالیا قرار دارد، قلعه ناتینگهام شهری در انگلیستان خانه اسطوره معروف رابین هود و دیگر لوکیشن هایی که در این مجموعه قرار گرفته که باعث زیبایی شدن مراسم شما و عکس و فیلم های ثبت شده شما می شود.

تالار کده یک وبسایت مرجع خدمات عروسی می باشد که با معرفی تالار و باغ تالار های تهران، اطلاعات جامع و دقیقی را در اختیار شما قرار می دهد

این سایت شامل اطلاعاتی در مورد امکانات، قیمت‌ها و عکس‌هایی از داخل تالارهاست که به شما کمک می‌کند تا بتوانید تالار مناسبی را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید.

بنابراین، اگر به دنبال تالاری با امکانات عالی، قیمت مناسب و با موقعیت مکانی مناسب در جنوب تهران هستید، تالار کده به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد در زمینه معرفی باغ تالار های جنوب تهران می‌تواند نیازهای شما را دراین زمینه بخوبی پاسخ دهد.


 

 اطلاعات تماس

 مدیریت:کاظمی
ظرفیت: ۲۵-۷۵۰ نفر
 تخفیف:پکیج ویژه
سطح قیمت: خیلی بالا
 موبایل:
09122046769 
09124505525 
 نشانی:همت غرب - آزادگان جنوب لاین کندرو 500 کتر بعد از ورودی احمدآباد مستوفی - موردی فرعی خیابان گلستان هفتم - عمارت فاخر
دریافت قیمت منوها
 دریافت بن تخفیف
هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالار کده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.
دریافت مسیر
هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالار کده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

 

 امکانات باغ تالار عمارت فاخر
 

 تخفیفات لحظه آخری

میزان تخفیفات لحظه آخری

تخفیفات ویژه مدیریت

 

 ویدئوهای باغ تالار عمارت فاخر

باغ تالار هفتگانه فاخر در احمدآباد مستوفی
باغ تالار عمارت فاخر

 

 پیشنهادات تالارکده


 
امتیاز: ۳٫۳۵ از ۵
رای دهندگان: ۳۱
loading loading 
شما قبلا رای داده اید!

 باغ تالار عمارت فاخر نظرات ، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۳۹ دیدگاه


 
دریافت قیمت منوها اطلاعات تماس