تالار پذیرایی لبینا | کرج

درباره مجموعه

تالار پذیرایی لبینا کرج در مجتمع تجاری طوبی واقع شده است و دارای دو مجموعه سالن با دیزاین های متفاوت جهت برگزاری کلیه مراسمات و جشن های شما می باشد. حداکثر جمعیت برگزاری عروسی برای هر یک از مجموعه ها 400 نفر می باشد .

از ویژگی های بارز تالار لبینا کرج می توان به آسانسرهای مجزا با ظرفیت 25 نفر برای هر سالن، سالن های بدون ستون، 700 متر تراس اختصاصی همراه با امکانات ویژه، پارکینگ اختصاصی و مسقف با ظرفیت 200 خودرو، اتاق عقد مجزا برای هر مجموعه با ظرفیت 60 نفر و میزسلف با امکان  پذیرایی 130 نفر بصورت همزمان اشاره نمود.

گالری عکس های تالار پذیرایی لبینا

اطلاعات تماس
مدیریت: حسن زاده، معمار زاده
ظرفیت: 100 - 400 نفر
محدوده قیمت: اقتصادی
۴۴۷۰۷۴۷۴ - ۴۶۰۸۴۰۸۴
۰۹۱۲۲۷۷۴۴۴۴ - ۰۹۱۲۱۱۱۱۶۰۹
سایت: http://www.lebina.ir
آدرس: اتوبان تهران کرج، خروجی چیتگر شهرک گلستان، بلوار کوهک، مجتمع تجاری تفریحی طوبی، طبقه پنجم
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

امکانات

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
آسانسور آسانسور
سفره‌عقد سفره‌عقد

نظرات کاربران ( 1 دیدگاه)

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader
  • بدون نام

    من عروسیم سال ۹۹ این تالار بود و بسیار بی کیفیت و ناراضی بودم. برخورد مدیر مجموعه بسیار غیرمحترمانه بود.تاریخ مراسمم یکسال قبل بود که بخاطر کرونا عقب افتاد و تا یکسال قسمتی از مبلغ قرارداد دستشون بود و تلفن را جواب نمیدادن و یه نگهبان گذاشته بود که هرکسی مراجعه می کرد دعوا راه می انداخت. بعد از یکسال هم منو قیمت را با ما سه برابر قیمت حساب کردن با غذایی کاملا بی کیفیت.مهمانها را داخل اسانسور به حال خودشون ول کرده بودن که همه در پارکینگ و آسانسور گم میشدن از عروس و داماد هیچ پذیرایی نکردن و از سر و ته غذا هم خیلی زدن و کلا همه حرفهایی که موقع قرارداد زدن و آقای محمدی وعده هایی که داد همش دروغ از آب درآمد ای کاش بهترین روز زندگیم را تو این تالار خراب نمی کردم یک مشت شرخر را گذاشتن بعنوان نگهبان هرکسی اعتراض کنه آقایون چماق بدست میفرستن دنبالش

    پاسخ

لینک‌های مفید