رسمی/ 21 مرداد 99 بازگشایی تالارها و باغ تالارها

زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی

سرانجام بعد از مدت حدود 3 ماه تعطیلی کامل تالارهای سرانجام زمان باز شدن تالارهای عروسی و باغ تالارها بعد از عید سعید فطر نگرانی بسیاری از عروس دامادها و تالارداران را برطرف نمود.

تاریخ و زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی

خبر رسمی : تالارهای پذیرایی بعد از عید سعید فطر می توانند فعالیت خود را آغاز نمایند. به همین منظور می بایست در سایت وزارت بهداشت ثبت نام به عمل آورده و کد مروبطه را دریافت نمایند .

این خبر توسط ریاست محترم اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس آقای دکتر خسرو ابراهیمیدرگفتگو با باشگاه خبرنگاران اعلام شد . طی دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تالارهای پذیرایی بعد از عید فطر می توانند میزبان کلیه مراسمات و جشن های عروسی باشند.

خسرو ابراهیمی در ادامه افزود : تالارهای پذیرایی می بایست در کلیه پروتکل ها و دستورالعمل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت را عمل نمایند و در سامانه ای که بدین منظور تعیین شده ثبت نام نمایند. کلیه تالارهای پذیرایی جهت شروع فعالیت می بایست در سامانه و سایت وزارت بهداشت ثبت نام کرده و با دریافت کد و رعایت مسائل بهداشتی به فعالیت تالار و مجموعه خود ادامه دهند .

به گفته رییس اتحادیه کلیه پرسنل و خدمه تالارهای پذیرایی و باغ تالارها می بایست از ماسک و دستکش استفاده نموده و فاصله اجتماعی را نیز رعایت نمایند.

ابراهیمی نیا در خصوص چگونی فاصله گذاری اجتماعی در تالارها افزود : فعالیت کلیه تالارها به نحوی باید باشد که با توجه به ظرفیت هر تالار حداقل 30% ظرفیت مجموعه باید خالی بماند و فاصله اجتماعی رعایت شود. به عنوان مثال اگر تالاری 200 نفر ظرفیت دارد می بایست 130 نفر پذیرش داشته باشد تا طبق دستورالعملهای وزارت بهداشت فاصله گذاری رعایت شود.

پیش از این اعلام شده بود وامی از سوی دولت جهت صنوف آسیب دیده در ایام کرونا به تالارهای پذیرایی اختصاص داده می شود که ایشان در این خصوص گفت : اگر این وام هر چه سریعتر تعلق گیرد تا گره از کار این صنف باز شود و در صورتی که این وام ها هرچه سریعتر ارائه نشود بسیاری از تالارداران با مشکلات جدید مواجه خواهند شد و ابراز امیدواری کرد که این وام هر چه سریعتر از بانک مرکزی ارائه شود.

وی در خصوص زمان ارائه این وام افزود : امیدواریم هرچه زودتر این وام توسط بانک مرکزی و نهادهای مربوط ارائه شود و در صورت تاخیر بی فایده بوده و ممکن است بسیاری از تالارهای پذیرایی و تالارداران به سمت تعطیلی روند.

خسرو ابراهیمی نیا در خصوص افزایش قیمت تالارهای پذیرایی عنوان کرد : به دلیل رکود شدید در صنف تالارهای پذیرایی فعلا افزایش قیمت نخواهیم داشت تا از این شرایط رکود خارج شویم.

بروز رسانی : مدتی بعد از درج این خبر در رسانه ها ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت اظهار کرد : تالارهای پذیرایی فعلا امکان فعالیت ندارند.

*** بروز رسانی 21 دی 1399 : فعالیت تالارهای پذیرایی در مناطق زرد و سفید بلامانع است. اطلاعات بیشتر : رسمی/ بازگشایی تالارهای پذیرایی

تالارکده/ مرجع تالارهای پذیرایی و باغ تالار در تهران

با تالارکده جستجو کنید، رزرو کنید و تخفیف بگیرید :

لیست تالارهای تهران | لیست باغ تالارهای تهران


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفات باغ‌ تالار نیان
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۷ دیدگاه