11 نکته برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز + معرفی باغ تالارهای تهران

زمانی که شما یک فضای باز مانند باغ تالار را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب می‌کنید باید به نکات مهم و قابل اهمیتی نیز توجه داشته باشید تا در حین زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و همه چیز به صورت نرمال پیش برود.

مراسم دامادی و عروسی یکی از مراسم مهمی است که در بسیاری از کشورها در جهان برگزار می‌شود. مراسم دامادی به عنوان یک مراسم خانوادگی و اجتماعی، با هدف جشن و شادی برگزار می‌شود و در بسیاری از کشورها، این مراسم به عنوان یکی از رویدادهای رسمی و مهم، مورد توجه قرار می‌گیرد.

در صورتی که می‌خواهید در فضای باز عروسی خود را برگزار کنید در صورت عدم رعایت برخی از اصول ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید و باعث عدم رضایت شما و مهمانانتان شود به همین دلیل رعایت برخی از نکات مهم برای برگزاری عروسی در فضای باز مانند باغ تالارها ضروری می‌باشد.

همچنین چند نکته نیز برای برگزاری زیباتر مراسم عروسی در فضای باز وجود دارد که به برخی از آن ها نیز می‌پردازیم.

مراسم عروسی در فضای باز

در این مقاله سعی داریم تا شما را با 11 نکته مهم و اساسی برای برگزاری  مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار آشنا کنیم که در واقع می‌توانند کمک زیادی به شما در انتخاب یک مکان مناسب برای برگزاری مراسم عقد فضای باز بکنند. همچنین باید در نظر داشت در خلال این مقاله صرفا سعی می‌شود تا با ذکر نکاتی مهم و کاردبردی در رابطه با برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در فضای باز عروس و دامادها و تمامی زوج2های جوانی که علاقمند به این موضوع هستند بتوانند با دید بهتری انتخاب نهایی خود را انجام بدهند.

“” توجه : برای مشاهده لیست کامل باغ تالارهای تهران، کلیک کنید “”

پیشنهاد تالارکده
باغ تالار عمارت ایرانی

باغ تالار عمارت ایرانی

تهران - الهیه
دارای فضای باز اختصاصی، سالن های عقد متعدد
عمارت عقد سور

عمارت عقد سور

تهران - کاشانک
با ظرفیت داخلی 60 تا 80 نفر قادر به برگزاری انواع مراسم‌های عقد و عروسی
باغ تالار ماهرو

باغ تالار ماهرو

تهران - جاده قم
با فضای سرسبز و خاص خود که به صورت چهارفصل می تواند در اختیار شما قرار دهد
باغ تالار چکاوک

باغ تالار چکاوک

تهران - سعیدآباد
یکی از برترین باغ تالارهای محدوده
باغ تالار vip شرق

باغ تالار vip شرق

تهران - جاجرود
باغ تالار شیک با ظرفیت 225 نفر
باغ تالار گل یاس

باغ تالار گل یاس

تهران - ونک
یکی از باغ تالارهای استثنایی با ظروفی بسیار زیبا و لاکچری

نکاتی مهم برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز

باغ تالار و عروسی در فضای باز

 • یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای برگزاری عروسی در فضای باز رعایت کنیم آماده سازی برای باران است . حتی اگر پیش بینی هوا 100% آفتابی بود باز هم به آن اکتفا نکنید و برای باران بستر سازی داشته باشید تا حتی اگر 1% با بارش باران مواجه شدید مراسم بر هم نخورد.
 • تهیه وسایل گرمایشی برای مهمانان یکی از دیگر نکاتی می باشد که باید به آن توجه کرد . با توجه به این که شما در فضای باز مراسم خود را برگزار می کنید باید وسایل گرمایشی برای مهمانان خود تهیه کنیی تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید همچنین سعی داشته باشید تا از نوشیدنی های گرم نیز مانند شکلات داغ برای پذیرایی استفاده کنید تا مهمانان راحت باشد .
 • جشن عروسی در باغ نیازمند برنامه‌ریزی مطلوب و منظم است. برای برگزاری این جشن‌ها، می‌توان از خدمات تیم‌های حرفه‌ای و متخصص در زمینه برگزاری مجالس استفاده کرد. این تیم‌ها با بررسی موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی و نیازهای مشتری، بهترین پیشنهادها را ارائه می‌دهند تا جشن عروسی شما به شیوه مناسبی به نتیجه برسد.
 • در صورتی که مهمانان شما از مسافتی را برای رسیدن به محل برگزاری مراسم طی می کنند حتما برای خودرو های آنها پارکینگ مناسبی در نظر بگیرید تا خیال مهمان ها از بابت خودرو های خود راحت باشد و دیگر نیازی نباشد بابت پارک خودرو ماشین خود را در مکانی دیگر پاک کنند.

باغ تالار

 • در صورتی که از شمع آرایی استفاده می کنید سعی کنید شمع ها را در مکانی قرار دهید که وزیدن باد موجب خاموش شدن شمع ها نشود و نیازی نباشد پشت سر هم شمع ها را دوباره روشن کنید . پس قبل از شمع آرایی جهت وزیدن باد را تشخیص دهید و در مکانی که باد موجب خاموشی شمع ها نمی شود را برای شمع آرایی انتخاب کنید.
 • سعی کنید از فانوس برای روشنایی مسیر پیاده روی عروس و داماد استفاده کنید . با استفاده از فانوس در کنار مسیر پیاده روی عروس می توانید فضایی رمانتیک و زیبا را به وجود بی آورید که این کار باعث زیبا تر شدن مراسم عروسی نیز می شودو عروس و داماد و حتی مهمانان نیز از آن لذت می برند.
 • امروز در بعضی از باغ تالار ها مراسم عروسی از عصر شروع می شود. در صورتی که زمان برگزاری شما در روز می باشد سعی داشته باشید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و همچنین همراه خود داشته باشید تا صورت شما زیر آفتاب اذیت نشود و به راحتی از مراسم لذت ببرید.
 • در صورتی که شما می خواهید در باغ عروسی و فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید حتما از سایه بان درروز استفاده کنید . زیرا اگر مهمانان زیر تابش نور آفتاب باشند باعث عدم رضایت از نحوه برگزاری مراسم می شوند و این برای میزبان به هیچ وجه خوشایند نیست . پس حتما برای آسایش و راحتی مهمانان از سایه بان استفاده کنید تا مهمانان از مراسم لذت ببرند.

عروسی

 • زمانی که شما می خواهید در یک باغ تالار فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید توجه داشته باشید تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود به طور مثال زمانی که به دور یک درخت چراغ وصل می کنید توجه داشته باشید که برق به شاخ و برگ درختان صدمه ایی نرساند. پس به طور کلی مراسم خود را به طوری برگزار کنید که آسیبی به محیط زیست وارد نشود .
 • یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در زمان برگزاری مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار نحوه پذیرایی با نوشیدنی ها می باشد . به طور مثال زمانی که شما در فضای باز مراسم برگزار می کنید اگر از نوشیدنی های گرم مانند قهوه برای پذیرایی استفاده می کنید سعی کنید تا قبل از سرد شدن و بی مزه شدن و یا اگر از نوشیدنی های خنک مانند شربت استفاده می کنید تا قبل از گرم شدن شربت نوشیدنی آن را به دست مهمانان بسپارید تا مهمانان از نوشیدنی های خود لذت ببرند.
 • یکی از نکات بسیار مهم برای برگزاری مراسم در فضای باز داشتن مجوز های لازم برای هر گونه فعالیت مانند آتش بازی و … می باشد. سعی کنید قبل از برگزاری مراسم هر گونه مجوز لازم برای برگزاری مراسم در فضای باز و باغ تالار را کسب کنید تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و بتوانید با برگزاری یک مراسم آیده آل شبی رویایی و خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

 

نکات مهم عروسی در فضای باز

تمام این مواردی که گفته شد جزو مهم ترین نکاتی است که هر عروس و دامادی برای برگزاری مراسم عروسی خود در فضای باز و باغ تالار باید آن ها را عیات کنند تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای آن ها پیش نیاید و بتوانند با برگزاری یک مراسم زیبا و جذاب بدون هر گونه حادثه ایی شبی خاطره انگیز و رویایی را برای خود رقم بزنند که همیشه در یاد ها باقی به ماند.

عروسی در باغ شخصی

عروسی در باغ شخصی برای بسیاری از زوج‌های جوان به دلیل جذابیت ظاهری و هزینه کمتر نسبت به سایر روش‌های برگزاری عروسی با شیوه‌ی مورد علاقه‌‌شان محبوب شده است. اما قبل از تصمیم‌گیری برگزاری عروسی در باغ خانه خود، باید برخی نکات را مدنظر قرار دهید.

 1. تعیین محل تعیین محل باغی برای برگزاری عروسی از موارد مهمی است که قبل از هرچیزی باید مدنظر قرار بگیرد. برای برگزاری عروسی در باغ خود، ابتدا باید مطمئن شوید که باغ شما به اندازه کافی بزرگ است و همچنین از نظر امکاناتی که ارائه می‌دهد، کفایت می‌کند.
 2. اجاره مبلمان، دکوراسیون و سایر وسایل در صورتی که باغ شما دارای مبلمان، دکوراسیون و سایر وسایلی که برای برگزاری عروسی لازم هستند نیست، باید از یک شرکت راهنمایی عروسی درخواست کمک بگیرید. این شرکت‌ها اجاره مبلمان، دکوراسیون و سایر وسایلی مانند صندلی، میز، تخت عروس، پرده زنبورداری و چراغ‌های ال ای دی ارائه می‌دهند.
 3. هزینه برگزاری عروسی در باغ خانه با برگزاری عروسی در باغ خانه، می‌توان هزینه‌های بسیاری از جمله اجاره محل برگزاری، اجاره خودروهای لوکس و غذاها و نوشیدنی‌های آماده را کاهش داد. این هزینه‌ها از ازدواج‌های سنتی در محل‌های رسمی به خصوص در شهرهای بزرگ کمتر می‌شود. با این حال باید توجه داشت که برای برگزاری یک عروسی در باغ خانه هزینه‌هایی باید صرف شود که از جمله آن‌ها می‌توان به هزینه اجاره مبلمان و دیزاین دکوراسیون اشاره کرد

سخن پایانی

عروسی و عقد در فضای باز

تعداد زیادی از زوج‌های جوان و همچنین بسیاری عروس و دامادها  هستند که علاقه زیادی به برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک باغ تالار و فضای باز دارند اما باید در نظر داشت که قبل از هر تصمیمی باید به طور کامل و تا حد ممکن به بیشتر زوایای آن انتخاب به خوبی آگاهیی داشت. برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در فضای باز سالیان سال است که در بین عروس و داماده و زوج‌های جوان از طرفداران زیادی برخوردار است و به دلیل فواید زیادی که در برگزاری مراسم و جشن در اختیار عروس و داماد و میهمانان دعوتی به جشن قرار می‌دهد خیلی‌ها به سراغ این انتخاب می‌روند.

مراسم عقد در فضای باز و عروسی در فضای باز

همچنین باید توجه کرد باغ تالارهای زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند که در این امر می‌توانند بهترین نوع خدمات را به عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که قصد برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک فضای باز را دارند ارائه می‌کنند که عروس و دامادهای محترم می‌توانند همه این باغ‌ تالارها و سان عقد های فضای باز در تهران و حومه تهران را در به راحتی در وبسایت تالارکده مشاهده کنند و ویژگی‌ها، خدمات و انواع قیمت‌های آن ها را به خوبی بررسی کرد ه و در نهایت انتخابی مطمئن و ایده‌آل در این زمینه داشته باشند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :