زمانی که شما یک فضای باز مانند باغ تالار را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب می کنید باید به نکات مهم و قابل اهمیتی نیز توجه داشته باشید تا در حین زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و همه چیز به صورت نرمال پیش برود.

در صورتی که می خواهید در فضای باز عروسی خود را برگزار کنید در صورت عدم رعایت برخی از اصول ممکن است مشکلاتی به وجود بی آید و باعث عدم رضایت شما و مهمانانتان شود به همین دلیل رعایت برخی از نکات مهم برای برگزاری عروسی در فضای باز مانند باغ تالار ها ضروری می باشد.

همچنین چند نکته نیز برای برگزاری زیبا تر مراسم عروسی در فضای باز وجود دارد که به برخی از آن ها نیز می پردازیم.

مراسم عروسی در فضای باز

در این مقاله سعی داریم تا شما را با 10 نکته مهم و اساسی برای برگزاری  مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار آشنا کنیم:

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد باغ تالار موگه

سالن عقد باغ تالار موگه

تهران، شهریار
یک باغ بسیار شیک و مجلل در شهریار با دکوراسیون به روز
سالن عقد عمارت ایرانی

سالن عقد عمارت ایرانی

تهران، الهیه، فرشته
دارای فضای باز اختصاصی، سالن های عقد متعدد
خانه عقد نیکی

خانه عقد نیکی

تهران، محدوده پونک
برگزاری جش عقد و نامزدی در فضای باز و سالن عقد اختصاصی

نکاتی مهم برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز :

 • یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای برگزاری عروسی در فضای باز رعایت کنیم آماده سازی برای باران است . حتی اگر پیش بینی هوا 100% آفتابی بود باز هم به آن اکتفا نکنید و برای باران بستر سازی داشته باشید تا حتی اگر 1% با بارش باران مواجه شدید مراسم بر هم نخورد.
 • تهیه وسایل گرمایشی برای مهمانان یکی از دیگر نکاتی می باشد که باید به آن توجه کرد . با توجه به این که شما در فضای باز مراسم خود را برگزار می کنید باید وسایل گرمایشی برای مهمانان خود تهیه کنیی تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید همچنین سعی داشته باشید تا از نوشیدنی های گرم نیز مانند شکلات داغ برای پذیرایی استفاده کنید تا مهمانان راحت باشد .
 • در صورتی که مهمانان شما از مسافتی را برای رسیدن به محل برگزاری مراسم طی می کنند حتما برای خودرو های آنها پارکینگ مناسبی در نظر بگیرید تا خیال مهمان ها از بابت خودرو های خود راحت باشد و دیگر نیازی نباشد بابت پارک خودرو ماشین خود را در مکانی دیگر پاک کنند.

باغ تالار

 • در صورتی که از شمع آرایی استفاده می کنید سعی کنید شمع ها را در مکانی قرار دهید که وزیدن باد موجب خاموش شدن شمع ها نشود و نیازی نباشد پشت سر هم شمع ها را دوباره روشن کنید . پس قبل از شمع آرایی جهت وزیدن باد را تشخیص دهید و در مکانی که باد موجب خاموشی شمع ها نمی شود را برای شمع آرایی انتخاب کنید.
 • سعی کنید از فانوس برای روشنایی مسیر پیاده روی عروس و داماد استفاده کنید . با استفاده از فانوس در کنار مسیر پیاده روی عروس می توانید فضایی رمانتیک و زیبا را به وجود بی آورید که این کار باعث زیبا تر شدن مراسم عروسی نیز می شودو عروس و داماد و حتی مهمانان نیز از آن لذت می برند.
 • امروز در بعضی از باغ تالار ها مراسم عروسی از عصر شروع می شود. در صورتی که زمان برگزاری شما در روز می باشد سعی داشته باشید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و همچنین همراه خود داشته باشید تا صورت شما زیر آفتاب اذیت نشود و به راحتی از مراسم لذت ببرید.
 • در صورتی که شما می خواهید در باغ عروسی و فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید حتما از سایه بان درروز استفاده کنید . زیرا اگر مهمانان زیر تابش نور آفتاب باشند باعث عدم رضایت از نحوه برگزاری مراسم می شوند و این برای میزبان به هیچ وجه خوشایند نیست . پس حتما برای آسایش و راحتی مهمانان از سایه بان استفاده کنید تا مهمانان از مراسم لذت ببرند.

عروسی

 • زمانی که شما می خواهید در یک باغ تالار فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید توجه داشته باشید تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود به طور مثال زمانی که به دور یک درخت چراغ وصل می کنید توجه داشته باشید که برق به شاخ و برگ درختان صدمه ایی نرساند. پس به طور کلی مراسم خود را به طوری برگزار کنید که آسیبی به محیط زیست وارد نشود .
 • یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در زمان برگزاری مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار نحوه پذیرایی با نوشیدنی ها می باشد . به طور مثال زمانی که شما در فضای باز مراسم برگزار می کنید اگر از نوشیدنی های گرم مانند قهوه برای پذیرایی استفاده می کنید سعی کنید تا قبل از سرد شدن و بی مزه شدن و یا اگر از نوشیدنی های خنک مانند شربت استفاده می کنید تا قبل از گرم شدن شربت نوشیدنی آن را به دست مهمانان بسپارید تا مهمانان از نوشیدنی های خود لذت ببرند.
 • یکی از نکات بسیار مهم برای برگزاری مراسم در فضای باز داشتن مجوز های لازم برای هر گونه فعالیت مانند آتش بازی و … می باشد. سعی کنید قبل از برگزاری مراسم هر گونه مجوز لازم برای برگزاری مراسم در فضای باز و باغ تالار را کسب کنید تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و بتوانید با برگزاری یک مراسم آیده آل شبی رویایی و خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.
 • نکات مهم عروسی در فضای باز

تمام این مواردی که گفته شد جزو مهم ترین نکاتی است که هر عروس و دامادی برای برگزاری مراسم عروسی خود در فضای باز و باغ تالار باید آن ها را عیات کنند تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای آن ها پیش نیاید و بتوانند با برگزاری یک مراسم زیبا و جذاب بدون هر گونه حادثه ایی شبی خاطره انگیز و رویایی را برای خود رقم بزنند که همیشه در یاد ها باقی به ماند.

 

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
سالن پذیرایی تالار سناتور
10% تخفیف

تالار پذیرایی سناتور

تهران- انتهای اتوبان حکیم غرب، اتوبان شهید باکری جنوب، فردوس غرب، جنب پارک الهام، تالار پذیرایی سناتور
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار متین شریعتی, تالار عروسی متین
10% تخفیف

تالار پذیرایی متین

تهران، خ شریعتی،بالاتر از خواجه عبداله انصاری،نبش کوچه خوی، تالار پذیرایی متین
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :