زمانی که شما یک فضای باز مانند باغ تالار را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب می کنید باید به نکات مهم و قابل اهمیتی نیز توجه داشته باشید تا در حین زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و همه چیز به صورت نرمال پیش برود.

در صورتی که می خواهید در فضای باز عروسی خود را برگزار کنید در صورت عدم رعایت برخی از اصول ممکن است مشکلاتی به وجود بی آید و باعث عدم رضایت شما و مهمانانتان شود به همین دلیل رعایت برخی از نکات مهم برای برگزاری عروسی در فضای باز مانند باغ تالار ها ضروری می باشد.

همچنین چند نکته نیز برای برگزاری زیبا تر مراسم عروسی در فضای باز وجود دارد که به برخی از آن ها نیز می پردازیم.

مراسم عروسی در فضای باز

در این مقاله سعی داریم تا شما را با 10 نکته مهم و اساسی برای برگزاری  مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار آشنا کنیم که در واقع می‌توانند کمک زیادی به شما در انتخاب یک مکان مناسب برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در فضای باز بکنند. همچنین باید در نظر داشت در خلال این مقاله صرفا سعی می‌شود تا با ذکر نکاتی مهم و کاردبردی در رابطه با برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در فضای باز عروس و دامادها و تمامی زوج2های جوانی که علاقمند به این موضوع هستند بتوانند با دید بهتری انتخاب نهایی خود را انجام بدهند.

“” توجه : برای مشاهده لیست کامل باغ تالارهای تهران، کلیک کنید “”

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد عمارت ایرانی

سالن عقد عمارت ایرانی

تهران - الهیه
دارای فضای باز اختصاصی، سالن های عقد متعدد
عمارت عقد سور

عمارت عقد سور

تهران - کاشانک
با ظرفیت داخلی 60 تا 80 نفر قادر به برگزاری انواع مراسم‌های عقد و عروسی

نکاتی مهم برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز :

باغ تالار و عروسی در فضای باز

 • یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای برگزاری عروسی در فضای باز رعایت کنیم آماده سازی برای باران است . حتی اگر پیش بینی هوا 100% آفتابی بود باز هم به آن اکتفا نکنید و برای باران بستر سازی داشته باشید تا حتی اگر 1% با بارش باران مواجه شدید مراسم بر هم نخورد.
 • تهیه وسایل گرمایشی برای مهمانان یکی از دیگر نکاتی می باشد که باید به آن توجه کرد . با توجه به این که شما در فضای باز مراسم خود را برگزار می کنید باید وسایل گرمایشی برای مهمانان خود تهیه کنیی تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید همچنین سعی داشته باشید تا از نوشیدنی های گرم نیز مانند شکلات داغ برای پذیرایی استفاده کنید تا مهمانان راحت باشد .
 • در صورتی که مهمانان شما از مسافتی را برای رسیدن به محل برگزاری مراسم طی می کنند حتما برای خودرو های آنها پارکینگ مناسبی در نظر بگیرید تا خیال مهمان ها از بابت خودرو های خود راحت باشد و دیگر نیازی نباشد بابت پارک خودرو ماشین خود را در مکانی دیگر پاک کنند.

باغ تالار

 • در صورتی که از شمع آرایی استفاده می کنید سعی کنید شمع ها را در مکانی قرار دهید که وزیدن باد موجب خاموش شدن شمع ها نشود و نیازی نباشد پشت سر هم شمع ها را دوباره روشن کنید . پس قبل از شمع آرایی جهت وزیدن باد را تشخیص دهید و در مکانی که باد موجب خاموشی شمع ها نمی شود را برای شمع آرایی انتخاب کنید.
 • سعی کنید از فانوس برای روشنایی مسیر پیاده روی عروس و داماد استفاده کنید . با استفاده از فانوس در کنار مسیر پیاده روی عروس می توانید فضایی رمانتیک و زیبا را به وجود بی آورید که این کار باعث زیبا تر شدن مراسم عروسی نیز می شودو عروس و داماد و حتی مهمانان نیز از آن لذت می برند.
 • امروز در بعضی از باغ تالار ها مراسم عروسی از عصر شروع می شود. در صورتی که زمان برگزاری شما در روز می باشد سعی داشته باشید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و همچنین همراه خود داشته باشید تا صورت شما زیر آفتاب اذیت نشود و به راحتی از مراسم لذت ببرید.
 • در صورتی که شما می خواهید در باغ عروسی و فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید حتما از سایه بان درروز استفاده کنید . زیرا اگر مهمانان زیر تابش نور آفتاب باشند باعث عدم رضایت از نحوه برگزاری مراسم می شوند و این برای میزبان به هیچ وجه خوشایند نیست . پس حتما برای آسایش و راحتی مهمانان از سایه بان استفاده کنید تا مهمانان از مراسم لذت ببرند.

عروسی

 • زمانی که شما می خواهید در یک باغ تالار فضای باز مراسم عروسی خود را برگزار کنید توجه داشته باشید تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود به طور مثال زمانی که به دور یک درخت چراغ وصل می کنید توجه داشته باشید که برق به شاخ و برگ درختان صدمه ایی نرساند. پس به طور کلی مراسم خود را به طوری برگزار کنید که آسیبی به محیط زیست وارد نشود .
 • یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در زمان برگزاری مراسم عروسی در فضای باز مانند باغ تالار نحوه پذیرایی با نوشیدنی ها می باشد . به طور مثال زمانی که شما در فضای باز مراسم برگزار می کنید اگر از نوشیدنی های گرم مانند قهوه برای پذیرایی استفاده می کنید سعی کنید تا قبل از سرد شدن و بی مزه شدن و یا اگر از نوشیدنی های خنک مانند شربت استفاده می کنید تا قبل از گرم شدن شربت نوشیدنی آن را به دست مهمانان بسپارید تا مهمانان از نوشیدنی های خود لذت ببرند.
 • یکی از نکات بسیار مهم برای برگزاری مراسم در فضای باز داشتن مجوز های لازم برای هر گونه فعالیت مانند آتش بازی و … می باشد. سعی کنید قبل از برگزاری مراسم هر گونه مجوز لازم برای برگزاری مراسم در فضای باز و باغ تالار را کسب کنید تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای شما و مهمانان به وجود نیاید و بتوانید با برگزاری یک مراسم آیده آل شبی رویایی و خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

 

 • نکات مهم عروسی در فضای باز

تمام این مواردی که گفته شد جزو مهم ترین نکاتی است که هر عروس و دامادی برای برگزاری مراسم عروسی خود در فضای باز و باغ تالار باید آن ها را عیات کنند تا در زمان برگزاری مراسم مشکلی برای آن ها پیش نیاید و بتوانند با برگزاری یک مراسم زیبا و جذاب بدون هر گونه حادثه ایی شبی خاطره انگیز و رویایی را برای خود رقم بزنند که همیشه در یاد ها باقی به ماند.

سخن پایانی

عروسی و عقد در فضای باز

تعداد زیادی از زوج‌های جوان و همچنین بسیاری عروس و دامادها  هستند که علاقه زیادی به برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک باغ تالار و فضای باز دارند اما باید در نظر داشت که قبل از هر تصمیمی باید به طور کامل و تا حد ممکن به بیشتر زوایای آن انتخاب به خوبی آگاهیی داشت. برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در فضای باز سالیان سال است که در بین عروس و داماده و زوج‌های جوان از طرفداران زیادی برخوردار است و به دلیل فواید زیادی که در برگزاری مراسم و جشن در اختیار عروس و داماد و میهمانان دعوتی به جشن قرار می‌دهد خیلی‌ها به سراغ این انتخاب می‌روند.

مراسم عقد در فضای باز و عروسی در فضای باز

همچنین باید توجه کرد باغ تالارهای زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند که در این امر می‌توانند بهترین نوع خدمات را به عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که قصد برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک فضای باز را دارند ارائه می‌کنند که عروس و دامادهای محترم می‌توانند همه این باغ‌ تالارها و سان عقد های فضای باز در تهران و حومه تهران را در به راحتی در وبسایت تالارکده مشاهده کنند و ویژگی‌ها، خدمات و انواع قیمت‌های آن ها را به خوبی بررسی کرد ه و در نهایت انتخابی مطمئن و ایده‌آل در این زمینه داشته باشند.

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ عروسی آرشین
پکیج ویژه

باغ عمارت آرشین

سعید آباد - روبروی مجتمع مسکونی مهستان - کوچه حاج مسعود - خیابان یاس ۲ - پلاک ۸۸ - باغ عمارت آرشین
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار امرالد هفت حوض

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :