قیمت بلیط استانبول ماهان از شهرهای مختلف!

قیمت بلیط استانبول ماهان از شهرهای مختلف!

در حال حاضر برای سفر به استانبول روش‌های مختلف پیش روی شما قرار دارد. شاید دوست داشته باشید با خودرو شخصی به این سفر بروید یا اینکه از اتوبوس و به شکل زمینی استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که روش هوایی گزینه راحت‌تر و سریع‌تری است و بدون خستگی می‌توانید خودتان را به استانبول برسانید. درعین‌حال در این روش‌ها گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. ایرلاین‌های مختلف با ارائه خدمات مختلف خود، شرایط متفاوتی برای سفر فراهم می‌کنند. علاوه بر آن قیمت هرکدام از آن‌ها نیز با دیگری فرق می‌کند.

به‌طور مثال قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان با سایر ایرلاین‌ها فرق دارد و علت این مسئله نیز خدمات بسیار خود این شرکت هواپیمایی در مقایسه با سایر شرکت‌های پروازی است. موضوع مهم دیگر این است که بعد از رسیدن به استانبول باید با رزرو هتل خارجی جای مناسبی برای اقامت و اسکان خود در استانبول پیدا کنید. با توجه به اینکه سفر به استانبول نیاز به‌دقت در موارد مختلف دارد، در ادامه قصد د ارم درباره خدمات شرکت ماهان  و قیمت بلیط ماهان به استانبول از شهرهای مختلف ایران، اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدهم.

هواپیمایی ماهان چه ویژگی‌هایی دارد؟

ماهان ایر به‌عنوان یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایرانی شناخته می‌شود که حدود 3 دهه پیش کار خود را در شهر کرمان شروع کرد و به‌سرعت توانست محبوبیت زیادی بین مسافران پیدا کند. در حال حاضر نیز مسافران برای پرواز داخلی و خارجی مانند استانبول از خدمات این شرکت هواپیمایی استفاده می‌کنند.   البته قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان نسبت به برخی از ایرلاین‌ها به میزان بسیار جزئی بیشتر است؛ اما در مقال خدمات بسیار بیشتر و مرغوب‌تری در اختیار مسافران قرار می‌دهد. بنابراین در طول مسیر می‌توانید از آرامش، راحتی و سفری لذت‌بخش بهره ببرید.

درعین‌حال شرکت ماهان در بخش پروازهای خارجی هم شبکه پروازی گسترده‌ای دارد و در مقایسه با ایرلاین‌های خارجی قیمت بلیط آن بسیار ارزان‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر است. این موضوع باعث شده که تقاضای زیادی از طرف مسافران داشته باشد.

این شرکت هواپیمایی به شهرهای مختلف خارجی مانند پکن، شانگهای و شنژن، بالی اندونزی، شهرهای مسکو و سن‌پترزبورگ روسیه پرواز دارد. علاوه بر آن شرکت ماهان در جنوب نیز به کلمبو پایتخت سریلانکا، گوا هند و جزیره موریس به‌صورت فصلی پرواز انجام می‌دهد. همچنین در غرب مقاصد این شرکت هواپیمایی مواردی مانند دبی و کویت، چندین شهر ترکیه مانند استانبول و ایروان است. درنهایت اینکه با این شرکت هواپیمایی می‌توانید به نقاط دورتری مانند میلان ایتالیا، بارسلون اسپانیا و کازابلانکا و مراکش سفر کنید.

بلیط استانبول

کلاس‌های پروازی شرکت ماهان

اگرچه درنهایت قصد اسکان و اقامت در مقصد خارجی مانند شهر استانبول دارید و باید به فکر تهیه  و رزرو هتل خارجی باکیفیت و مرغوب باشید، اما مسیر سفر نیز اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل وسواس در انتخاب کلاس پروازی هم مهم است.

برای استفاده از امکانات مختلف شرکت پروازی ماهان برای سفر به استانبول، می‌توانید با بررسی قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان در کلاس‌های متفاوت پروازی، گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. در حال حاضر کلاس پروازی اکونومی یا معمولی هواپیمایی ماهان خدماتی معمولی ارائه می‌دهد. اما درصورتی‌که بخواهید از امکانات و خدمات بیشتر بهره ببرید، کلاس تجاری گزینه بهتری است. در این کلاس می‌توانید علاوه بر فضای استراحت، از فضای کار و مطالعه هم بهره ببرید. البته قیمت بلیط هواپیما در این حالت کمی بیشتر خواهد شد؛ اما می‌توانید از خدمات متنوعی مانند تلویزیون 42 اینچ در کابین، غذاهای بین‌المللی با کیفیت مرغوب و پذیرایی مناسب برخوردار شوید.

این مطلب را هم بخوانید: رونق گردشگری به قیمت آسیب مقاصد توریستی؟

همچنین کلاس پروازی بیزینس کلاس شرکت ماهان خدمات دیگری مانند استفاده شخصی مسافران در پروازهای بیشتر از سه ساعت از سیستم پخش DVD و MP را فراهم می‌کند. علاوه بر آن امکان خرید از برندهای معتبر دنیا در حین پرواز وجود دارد و می‌توانید از هدیه کیف ملزومات بهداشتی، آرایشی در پروازهای طولانی بهره ببرید. همچنین به کودکان 2 تا 12 سال نیز در پروازهای خارجی هدایایی ارائه می‌شود و درنهایت پتو و بالش بسته‌بندی و ضدعفونی شده به مسافران این کلاس داده می‌شود.

قیمت پرواز به شهرهای مختلف با هواپیمایی ماهان

حالا که تصمیم دارید از امکانات و خدمات جذاب شرکت ماهان برای سفر استفاده کنید، بهتر است با قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان و قیمت آن برای پرواز به شهرهای دیگر هم اطلاع بیشتری پیدا کنید.

با توجه به اینکه بیشترین استقبال مسافران در سفرهای توریست و گردشگری برای سفر به استانبول است، به همین دلیل  قیمت این سفر را در ابتدا بیان می‌کنیم. برای استفاده از پرواز اکونومی شرکت ماهان برای سفر از تهران به استانبول باید مبلغی بین 7 میلیون و چهارصد هزار تا حدود 8 میلیون تومان در نظر بگیرید. اگر بخواهید با این شرکت هوایی به شهرهای دیگری مانند پکن سفر کنید، مبلغ آن کمی بیشتر است و در حداقل حالت ممکن حدود 8 میلیون تومان برای آن در نظر بگیرید.

پرواز تهران استانبول ماهان

به‌صورت کلی قیمت بلیط هواپیمایی ماهان بر اساس نوع کلاس پروازی متفاوت است. درعین‌حال به دلیل اینکه قیمت دلار و سایر موارد روی قیمت نهایی بلیط تاثیرگذار است، نمی‌توان به‌طور دقیق قیمت تمام پروازها را مشخص کرد. به همین دلیل پیشنهاد و توصیه بهتر این است که برای اطلاع از قیمت‌ها به وب سایت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا اطلاعات قیمتی کامل، دقیق و به‌روزی به دست بیاورید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :