6 روش‌ جذاب تزئین و دیزاین میزهای تالار و باغ‌تالار

همانطور که قبل‌تر در بخش دیزاین و تزئین تالار و باغ تالار گفته شد، تزیین از مسائلیست که به شدت در حال و هوای مراسم و انرژی مهمان‌ها تأثیر می‌گذارد و از این رو توجه به آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

یکی از زیرمجموعه‌های تزئینات، گل آرایی و دیزاین میزهای مهمان‌ها می‌باشد.

اهمیت تزئین میزها

دیزاین کلی و طراحی این بخش از سالن می‌تواند مطابق تم کلی مراسم باشد. اما با توجه به شکل هندسی و اندازه میزها و حتی تعداد نفراتی که سر هر میز می‌نشینند، می‌تواند تغییرات جزئی داشته باشد.

همچنین ببینید : ایده برای دیزاین و گل ارایی تالار و باغ تالار در سال 2021

تزیین و دیزاین میزهای استفاده‌شده در سالن برگزاری مراسم، می‌تواند تاثیر به سزایی در سرزندگی و نشاط و همینطور زیبایی مراسم شما داشته باشد. با استفاده درست و به جا از تزئینات مناسب، حتی در بهتر و باکیفیت‌تر شدن فیلم مراسمتان هم تاثیرگذار خواهید بود.

تزیین میزها

در صورت ساده بودن صندلی‌ها، حتی گاهی می‌شود تزئینات مربوطه را روی صندلی‌ها هم انجام داد تا همخوانی و هماهنگی بیشتری در سالن مشاهده شود و چشم نواز تر باشد.

البته همواره باید توجه داشت نوع و میزان تزیینات و وسایل استفاده شده بر سر هر میز به حدی نباشد که باعث به هم خوردن نظم شود یا به نوعی میز را شلوغ کند و باعث تنگ شدن جای مهمان‌ها شود.

تزئینات میزهای تالارها و باغ تالارها برای مراسم عروسی می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و جای خلاقیت زیادی دارد. لذا حتماً از تزئینات در جهت دلنشین تر کردن مراسم خود به بهترین شکل بهره بگیرید.

حالا نوبت به آن رسیده است که تعدادی از روش‌های زیبا و خلاقانه برای تزیین میزهای سالن عروسی را با هم بررسی کنیم تا راه در انتخاب شما هموارتر شود.

انواع روش‌های دیزاین میزهای تالار و باغ‌تالار

  • دسته گل‌های ایستاده

استفاده از یک دسته‌گل‌ پر و بلند بر سر هر کدام از میزهای پذیرایی، از مرسوم‌ترین شیوه‌های دیزاین می‌باشد که در عین سادگی، زیبایی غیرقابل انکاری هم دارد.

دسته‌گل‌هایی که در این شیوه استفاده می‌شوند، عموما با رنگ‌ دسته‌گل عروس و تم کلی مراسم همرنگ هستند.

گل آرایی میزهای تالار و باغ تالار

  • گل‌های خوابیده بر روی میز

در این شیوه، گل‌ها بدون استفاده از گلدان بر روی میز قرار می‌گیرند.

تزئین میز

  • دسته گل‌های کوچک

در این شیوه از دسته‌‌های کوچک و نسبتا ساده‌تر استفاده میشود. این شیوه باعث ایجاد حس گرمی و صمیمیت می‌شود و از رسمی بودن حال و هوای مراسم می‌کاهد.

تزئین و دیزاین میز

  • شمع‌آرایی میزها

استفاده از شمع برای دیزاین میزها، جلوه‌ای رمانتیک به کل فضا می‌دهد.

شمع آرایی میزها

  • ترکیب شمع‌آرایی و گل‌آرایی 

استفاده از این دو عنصر تزئینی به صورت ترکیبی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. درصورت استفاده از این نوع دیزاین، فضایی رمانتیک در عین طراوت و شادابی خواهید داشت.

دیزاین میز عروسی

تزیین میز عروسی

  • استفاده از وسایل تزئینی خاص

در این شیوه از دیزاین میزهای تالار و باغ‌تالار، از وسایلی که عموما شیشه‌ای هستند استفاده می‌شود.

این وسایل خاص یا توسط خود تالار ارائه می‌شود یا باید توسط برگزارکنندگان تهیه شود. ولی کمتر تالاری بدون دریافت هزینه اضافی، این خدمات را ارائه می‌دهد.

تزئین خاص میزها

دیزاین خاص میز


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :