8 باغ تالار خوب و با کیفیت در احمد آباد مستوفی در نزدیکی تهران

در منطقه زیبا و سرسبز احمدآباد مستوفی باغ تالارهای زیادی وجود دارد. وجود باغ‌های متعدد و زیبا باعث شده تا این منطقه آب‌وهوای مناسبی داشته باشد و صاحبان باغ‌ها در فکر بهره‌برداری بیشتر باغ عروسی خود باشند. ازاین‌جهت در این منطقه تعداد قابل‌توجهی باغ تالار وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید مراسم عروسی خود را در این مجموعه‌ها برگزار نمایید.

حضور در فضای سبز طبیعی و بسیار شاد با درختان میوه و فضا سازی شده و شیک و لاکچری برای مهمانان و همچنین عروس و داماد بسیار جالب و زیبا به نظر می رسد. برای شهروندان تهرانی مکانهای مختلفی در اطراف شهر تهران وجود دارد که دارای فضای سبز و آب و هوای پاک و به دور از آلایندگی های تهران می باشد.

باغ تالارهای لاکچری احمدآباد مستوفی

برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاعات تماس کافی است بر روی نام و یا عکس مجموعه کلیک کنید

باغ تالار اریکه تات

باغ تالار اریکه تات یکی از مکان‌های زیبا و لاکچری در شهر تهران است. با موقعیتی بی‌نظیر و طراحی خیره‌کننده، این باغ تالار بهترین مکان برای برگزاری مراسم‌های خاص شماست.

مجموعه تشریفاتی گردشگری اریکه تات

این باغ تالار با طبیعت بکر و زیبا، طراحی شگفت‌انگیز و امکانات برتر، بهترین جایگاه برای برگزاری مراسم‌های خاص شما است. با انتخاب باغ تالار اریکه تات، می‌توانید رویداد خاص خود را در یک محیط بی‌نظیر و با نگاهی به طبیعت برگزار کنید و لحظاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

*-*تالارکده*-*

باغ تالار همای

باغ تالار همای یکی از محبوب‌ترین باغ تالارها در شهر تهران است که با ترکیبی منحصر به فرد از طبیعت و لوکس، برای برگزاری مراسم‌های خاص شما مکانی بی‌نظیر ایجاد می‌کند.

قیمت ورودی عمارت همای

این باغ تالار با موقعیت مکانی عالی، طبیعت زیبا، طراحی شیک و امکانات برتر، بهترین جایگاه برای برگزاری مراسم‌های شما است. با انتخاب باغ تالار همای، می‌توانید رویداد خاص خود را در یک محیط زیبا و لاکچری برگزار کنید و لحظاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

*-*تالارکده*-*

باغ تالار عمارت موگه 2

باغ تالار عمارت موگه 2 که یکی از زیباترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی به شمار می‌رود؛ تمامی مهمانی‌ها، سمینارها، ضیافت‌ها و جشن‌های شما عزیزان از جمله بله برون، عروسی، نامزدی، ولیمه و انواع سالگرد، دورهمی و … را برگزار می‌کند.

باغ تالار موگه /احمدآباد مستوفی + لیست قیمت و تخفیفات

دیگر ویژگی‌ها و امکانات باغ تالار عمارت موگه 2:

 • با مدیریت آقای محمد مجیدیان
 • بهره‌گیری از کادری حرفه‌ای و آموزش دیده
 • با ظرفیت حداکثر ۸۰۰ نفر
 • دکوراسیونی لاکچری و مجلل
 • پارکینگ اختصاصی
 • دیزاین و بازسازی جدید

*-*تالارکده*-*

باغ تالار عقیق

باغ تالار عقیق یکی از مجموعه‌های لوکس و شگفت‌انگیز در شهر تهران است. با موقعیتی استثنایی و طراحی زیبا، این باغ تالار برای برگزاری مراسم‌های خاص و رویدادهای شگفت‌انگیز شما محیطی منحصر به فرد ایجاد می‌کند.

باغ تالار عقیق

این باغ تالار با طبیعت بکر و ساحر، طراحی شگفت‌انگیز و امکانات برتر، بهترین جایگاه برای برگزاری مراسم‌های شما است. با انتخاب باغ تالار عقیق، می‌توانید رویداد خاص خود را در یک محیط زیبا و لاکچری برگزار کنید و لحظاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

*-*تالارکده*-*

باغ تالار فاخر

باغ تالار فاخر یک باغ و مجموعه زیبا و منحصربه‌فرد است که در محدوده احمدآباد مستوفی واقع شده است. این باغ تالار با لوکیشن های متنوع در فضای بازی زیبا و همچنین سالن‌های بزرگ با دیزاینی شیک با افکت‌ها و نورپردازی حرفه‌ای در داخل و محوطه باغ قادر است بهترین و خاطره‌انگیزترین لحظات را برای شما و میهمانان شما ثبت نماید.

دکوراسیون باغ تالار فاخر

دیگر ویژگی‌ها و امکانات باغ تالار فاخر:

 • سبک جدید طراحی و دکوراسیون لوکس و مجلل
 • محیط گرم و دلنشین
 • ۲۰ سال سابقه برگزاری بهترین مهمانی ها و عروسی ها
 • دارای لوکیشن های متعدد و زیبا

*-*تالارکده*-*

باغ تالار عمارت صفاجو

باغ تالار صفاجو یکی از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین باغ‌ تالارهای در شهر تهران است. با طراحی زیبا و موقعیتی استثنایی در میان طبیعت، این باغ تالار فضایی منحصر به فرد برای برگزاری مراسم‌های خاص و رویدادهای شگفت‌انگیز فراهم می‌کند.

باغ تالار عمارت صفاجو

باغ تالار صفاجو با طبیعت زیبا، طراحی شیک و مدرن، امکانات برتر و فضای بزرگ و لوکس، یک محیط بی‌نظیر برای برگزاری مراسم‌های شما فراهم می‌کند. با انتخاب باغ تالار صفاجو، می‌توانید رویداد خاص خود را در یک محیط زیبا و لاکچری برگزار کنید و لحظاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

*-*تالارکده*-*

باغ تالار ورسای

باغ تالار ورسای که قبلاً با نام باغ تالار جزیره آبی فعالیت می‌کرد یکی از زیباترین و مجهزترین باغ تالارهای احمد آباد مستوفی به شمار می‌رود. باغ تالار ورسای دارای ظرفیت حداکثر ۶۰۰ نفر در زمینی به مساحت پنجاه هزار مترمربع قرار گرفته است و با سابقه‌ای بیست ساله می‌تواند انتخابی مناسب برای کلیه مراسم‌ها و جشن‌های شما باشد.

باغ تالار عمارت ورسای

دیگر ویژگی‌ها و امکانات باغ تالار ورسای:

 • خدمات مشاوره‌ای و برنامه‌ریزی حرفه‌ای
 • نوع سرو و ارائه خدمات
 • مساحتی بیش از پنجاه هزار مترمربع
 • بهترین دسترسی به فاصله بیست‌دقیقه‌ای از غرب تهران
 • سرو انواع نوشیدنی‌ها، میوه، شیرینی و … نامحدود و به‌صورت all you can eat

*-*تالارکده*-*

باغ تالار ترانه

باغ تالار ترانه یکی از محبوب‌ترین باغ‌ تالارهای در تهران است که با طراحی زیبا، امکانات برتر و فضایی منحصر به فرد، برای برگزاری مراسم‌های خاص و رویدادهای شگفت‌انگیز مناسب است.

دیزاین باغ تالار ترانه

باغ تالار ترانه با طراحی شیک و مدرن، امکانات برتر و فضای بزرگ و لوکس، یک محیط بی‌نظیر برای برگزاری مراسم‌های شما فراهم می‌کند. با انتخاب باغ تالار ترانه، می‌توانید رویداد خاص خود را در یک محیط زیبا و لاکچری برگزار کنید و لحظاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنید

*-*تالارکده*-*

احمد آباد؛ باغ بهشت جشن ها

منطقه احمد آباد مستوفی که در پشت کمربندی آزادگان کمربندی اصلی تهران قرار دارد با فاصله کمی که از شهر دارد یکی از محبوب‌ترین مناطق نزد برگزارکنندگان مراسم عروسی و تشریفات مجالس می‌باشد.

فیروز بهرام منطقه‌ای دیگر در مجاورت احمدآباد مستوفی است که مانند احمدآباد تعداد قابل‌توجهی باغ و باغ عروسی در این منطقه وجود دارد.

به همین سبب باغ‌ها و باغ تالارهای شیک و زیبا در احمدآباد مستوفی تأسیس شده‌اند که به عروس و دامادها و خانواده‌ها که قصد برگزاری مراسم جشن و یا مهمانی را دارند خدمات ارائه می‌کنند.

مزایای برگزاری مراسم عروسی در باغ و باغ تالار

برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و باغ باید توجه داشته باشید که معمولاً باغ‌ها و باغ تالارها در خارج شهر و در فضایی دور از هیاهوی زندگی شهری قرار گرفته‌اند. البته این موضوع نباید شما را نگران کند چراکه باغ تالارها معمولاً امکانات رفاهی بسیار شیک و لاکچری دارند.

یکی از مزایای باغ تالارها وجود لوکیشن های زیبا برای عکاسی هم برای عروس و داماد و هم برای مهمانان می‌باشد. عکاسی در طبیعت و در باغ‌های فضاسازی شده می‌تواند جلوه خاصی به آلبوم عروسی شما بدهد. پس یکی از امتیازات ویژه برای برگزاری مراسم عروسی در باغ همین لوکیشن های زیبا برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری است که دیگر نیاز به باغ دیگر برای عکاسی نداریم.

از امتیازات دیگر باغ‌ها به‌واسطه قرارگیری آنها در اطراف شهر و وجود فضاهای بسیار بزرگ در کنار آنها عدم مشکل جای پارک برای مهمانان و وجود پارکینگ‌های بسیار بزرگ در آنهاست معمولاً در تالارهای سطح شهر این مشکل وجود دارد. که مهمانان وسایل نقلیه خود را با فاصله از تالار و در خیابان پارک کرده و مهمانان به زحمت خود را به تالار می‌رساند. اما در باغ تالارها تمامی فضاهای پارکینگ در داخل خود مجموعه قرارگرفته و نیاز به پیمایش مسیرهای عمومی توسط مهمانان که عمدتاً برای خانم‌ها مشکل ایجاد می‌کند نیست.

یکی از مزایای جذاب برای باغ تالارها وجود فضاهای سنتی یا سرای سنتی برای پذیرایی از مهمانان است. همه ما در فامیل مهمانانی داریم که علاقه‌مند به سراهای سنتی و پذیرایی در این‌گونه مکان‌ها هستند. یک هدیه جالب برای مهمانان این است که به این‌گونه مکان‌ها بروند و با صرف چای و قلیان از خود پذیرایی کنند.

این امکان کمتر در تالارهای سطح شهر مشاهده می‌شود و بیشتر مختص باغ تالارها بوده و می‌تواند شب خاطره‌انگیزی را رقم بزند.

یکی از مزایای جذاب برای باغ تالارها وجود فضاهای سنتی یا سرای سنتی برای پذیرایی از مهمانان است. همه ما در فامیل مهمانانی داریم که علاقه‌مند به سراهای سنتی و پذیرایی در این‌گونه مکان‌ها هستند. یک هدیه جالب برای مهمانان این است که به این‌گونه مکان‌ها بروند و با صرف چای و قلیان از خود پذیرایی کنند.

این امکان کمتر در تالارهای سطح شهر مشاهده می‌شود و بیشتر مختص باغ تالارها بوده و می‌تواند شب خاطره‌انگیزی را رقم بزند.

سرای سنتی باغ تالار

همان‌طور که مشاهده کردید این باغ تالارها در احمدآباد مستوفی و در نزدیکی شهر تهران از زیباترین باغ تالارهای موجود در تهران می‌باشند. احمد آباد به دلیل قرار گرفتن در جنوب غربی تهران و در مسیر وزش باد به سمت تهران به‌هیچ‌عنوان در معرض آلودگی‌های معمول شهری قرار نداشته و آب‌وهوای بسیار مطبوعی دارد.

برای برگزاری در هرکدام از این تالارها باید ظرفیت مهمانان و روزهای آزاد تالار و همچنین منو قیمت‌های تالارها و باغ‌های تهران و احمدآباد مستوفی را از طریق صفحه خود این تالارها در تالارکده پیداکرده و با آنها تماس بگیرید.

تالارکده/ مرجع تالار عروسی و باغ تالار در تهران و کرج


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :