دابسمش عروسی

اجاره ماشین عروس

دابسمش عروسی یکی از چیزهایی است که این روزها بسیار ترند شده و تقریبا هر عروس و داماد جوانی آن را امتحان می‌کنند. این لحظات عاشقانه و ویدیوی رومانتیک را عروس و دامادها در استوری‌های اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارند و تا سال‌ها می‌توانند با نگاه به آن روز ویژه خود را به یاد بیاورند.

در این کلیپ و ویدیو شما این عروس و داماد خوش ذوق و زیبا را مشاهده می‌کنید که در ماشین عروس خود عاشقانه دابسمش خود را ساخته اند.

همچنین ببینید: آهنگ برای دابسمش عروس داماد

شما چه ایده‌هایی برای ساخت کلیپ دابسمش عروسی خود دارید با ما به اشتراک بگذارید تا این ایده‌ها را در این صفحه برای همه بگذاریم.

در ادامه برای شما ایده‌های دابسمش و تیک تاک‌هایی که می‌توانید در روز عروسی خود برای گذاشتن در صفحات اجتماعی در نظر بگیرید را قراردادیم پس مانند همیشه با تالارکده همراه باشید.

  • پیچ و تاب در آخرین رقص

بیایید با آن روبرو شویم: زمان در روز بزرگ کم خواهد بود. یک راه شیرین برای ایجاد یک لحظه به یاد ماندنی بین شما و همسرتان، انتخاب یک رقص پایانی خصوصی است. در پایان مهمانی و آماده شدن مهمانان برای اعزام شما، می توانید از آن استفاده کنید و به صورت استوری آن را انتشار دهید.

  • یک ورود عروس و داماد خاص ایجاد کنید

ورودی های مجالس عروس بسیار قبل از اینکه TikTok چیزی باشد، در تالار محبوب بوده است. اما اکنون که گرایش‌ها و چالش‌های TikTok آنها را به سطح بعدی رسانده است که شما با آن می‌توانید یک ورود هیجان انگیز داشته باشید.

اگر نمی دانید چگونه با ورودی های جشن عروسی خود در تالار یا باغ تالار عروسی سرو صدا کنید، TikTok پر از ایده است. مثلا به جای طراحی رقص ورود خود، فقط رقص‌ها و چالش‌های مختلفی را اجرا کنید که در اپلیکیشن به‌طور ویروسی منتشر شده است. این یک راه عالی برای ایجاد یک فضای هیجانی در عروسی است. زیرا وقتی شخصی در مجاورت شما در حال انجام رقص TikTok است، تقریبا غیرممکن است که به آن نپیوندید و حرکات خود را به نمایش نگذارید.

با آرزوی خوشبختی برای شما/ تالار کده


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
4.50 
 
 (2)
باغ تالار ماهرو کاشانک جاده قم
پکیج ویژه

باغ تالار ماهرو

بزرگراه خلیج فارس، بعد از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، خروجی سوم سمت راست، کاشانک، جنب خیابان کاج، پلاک ۳۰
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.31 
 
 (13)
تالار باغ دارایی
30% تخفیف

باغ تالار دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.67 
 
 (3)
رزرو آنلاین تالار عروسی سمرقند
پکیج ویژه

تالار پذیرایی سمرقند

جنت آباد جنوبی - مجتمع سمرقند - طبقه سوم - تالار پذیرایی سمرقند
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.33 
 
 (3)
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
امتیاز: ۰ از ۵
رای دهندگان: ۰
loading loading 
شما قبلا رای داده اید!

 
نام شما:
موبایل(اختیاری) :