ساخت کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی

قطعاً کسانی که حاضر شدید شادی خود را در این شبی رؤیایی را با آن‌ها تقسیم کنید بسیار برای شما عزیز و قابل احترام هستند، از این رو بهتر است از همان نگاه اول آن‌ها را به بهترین و شکیل‌ترین شکل ممکن به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان دعوت کنید.

برای این کار ما به شما پیشنهاد می‎‌کنیم از کارت عروسی دیجیتال سایت تالارکده استفاده کنید به دلیل اینکه این سایت با ارائه شکیل‌ترین و پر امکانات ‌ترین کارت‌های عروسی دیجیتال می‌تواند ضامن دعوت مهمانان شما به بهترین شکل ممکن شود.

کارت عروسی دیجیتال سایت تالارکده با امکاناتی همچون امکان استفاده از قالب‌های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین، استفاده از بهترین متن‌های عاشقانه در کارت عروسی آنلاین، استفاده از عکس‌های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین، آدرس دهی تالار با استفاده از نقشه دقیق، داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی و ده ها امکانات دیگر که می‌تواند دعوتی در شأن مهمانان شما را پدیدار شود.

اگر به دنبال خاص بودن و منحصر به فرد بودن هستید، ساخت کلیپ و ویدیو برای کارت دعوت یک کار جدید و منحصر به فرد است.

تیم تخصصی تالارکده، بخشی ویژه ای را جهت ساخت کارت دعوت عروسی بصورت آنلاین ایجاد نموده است که شما می توانید مهمانان خود را به سبکی متفاوت و مدرن دعوت نمایید.

توجه : جهت درخواست کلیپ سفارشی روی لینک زیر کلیک نمایید : 

ساخت کلیپ کارت عروسی

جهت ارتباط در واتساپ کلیک کنید : 09021008953

از ویژگی های این بخش امکان گذاشتن آهنگ دلخواه و انتخابی روی کارت دعوت عروسی، امکان انتخاب متن و عکس دلخواه روی کارت دعوت و مکان ثبت یادبود توسط مهمانان امکان درج یادبود توسط مهمانان می باشد.

یکی از مواردی مورد توجه عروس دامادها قرار گرفته، بخشی است که مهمانان دعوت شده به مراسم عروسی، می توانند مشخص کنند که آیا در مراسم شرکت میکنند یا نه ؟

  1. سایت تالارکده کلیپ اختصاصی دیجیتال شما را بصورت خاص و حرفه ای می‌سازد.  ساخت کلیپ‌دیجیتال و ارسال آن به مهمانان

کلمات کلیدی : برنامه ساخت کلیپ کارت دعوت عروسی، کلیپ کارت عروسی دیجیتال آنلاین


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
4.17 
 
 (6)
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.50 
 
 (2)
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
اجاره سالن فیروزه هتل ارم تهران
15% تخفیف

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (9)
باغ تالار فرمانیه در گرمدره
10% تخفیف

باغ تالار فرمانیه | گرمدره

گرمدره - خیابان طالقانی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
امتیاز: ۰ از ۵
رای دهندگان: ۰
loading loading 
شما قبلا رای داده اید!

 
نام شما:
موبایل(اختیاری) :