ساخت کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی دیجیتال

قطعاً کسانی که حاضر شدید شادی خود را در این شبی رؤیایی را با آن‌ها تقسیم کنید بسیار برای شما عزیز و قابل احترام هستند، از این رو بهتر است از همان نگاه اول آن‌ها را به بهترین و شکیل‌ترین شکل ممکن به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان دعوت کنید، برای این کار ساخت کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی می‌تواند به شما عزیزان در روند برگزاری مراسم عروسی کمک شایانی کند.

ساخت کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی دیجیتال

شما می‌توانید با استفاده از کلیپ دعوت عروسی سایت تالارکده مهمانان خود را به بهترین شکل ممکن به مراسم عروسی‌تان دعوت کنید.

از امکانات برنامه ساخت کلیپ دعوت عروسی می‌توان به:

  • اسم عروس و داماد
  • امکان درج عکس عروس و داماد به صورت انتخابی
  • آدرس تالار
  • روز و زمان برگزاری مراسم
  • و…

اشاره کرد؛ همچنین از مهم‌ترین مزیت‌‌های ساخت کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی می‌توان به کلیپ دعوت عروسی بدون اسم اشاره کرد که این موضوع می‌تواند دستتان را برای شخصی سازی برنامه ساخت کلیپ دعوت عروسی‌تان باز بگذارد.

کلیپ دعوت عروسی بدون اسم می‌توان به شما در روند برگزاری مراسم عروسی کمک شایانی کند اما برای دعوت کردن مهمانان عزیزتان به بهترین شکل ممکن راه‌‌های دیگری هم وجود دارد.

برای این کار ما به شما پیشنهاد می‎‌کنیم از کارت عروسی دیجیتال سایت تالارکده استفاده کنید به دلیل اینکه این سایت با ارائه شکیل‌ترین و پر امکانات ‌ترین کارت‌های عروسی دیجیتال می‌تواند ضامن دعوت مهمانان شما به بهترین شکل ممکن شود.

کارت عروسی دیجیتال سایت تالارکده با امکاناتی همچون امکان استفاده از قالب‌های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین، استفاده از بهترین متن‌های عاشقانه در کارت عروسی آنلاین، استفاده از عکس‌های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین، آدرس دهی تالار با استفاده از نقشه دقیق، داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی و ده ها امکانات دیگر که می‌تواند دعوتی در شأن مهمانان شما را پدیدار شود.

اگر به دنبال خاص بودن و منحصر به فرد بودن هستید، ساخت کلیپ و ویدیو برای کارت دعوت یک کار جدید و منحصر به فرد است.

تیم تخصصی تالارکده، بخشی ویژه ای را جهت ساخت کارت دعوت عروسی بصورت آنلاین ایجاد نموده است که شما می توانید مهمانان خود را به سبکی متفاوت و مدرن دعوت نمایید.

توجه : جهت درخواست کلیپ سفارشی روی لینک زیر کلیک نمایید : 

ساخت کلیپ کارت عروسی

تماس تلفنی و ارتباط در واتساپ: 0902100895388147318
ا
رتباط از طریق تلگرام: TalarKadeh

از ویژگی های این بخش امکان گذاشتن آهنگ دلخواه و انتخابی روی کارت دعوت عروسی، امکان انتخاب متن و عکس دلخواه روی کارت دعوت و مکان ثبت یادبود توسط مهمانان امکان درج یادبود توسط مهمانان می باشد.

یکی از مواردی مورد توجه عروس دامادها قرار گرفته، بخشی است که مهمانان دعوت شده به مراسم عروسی، می توانند مشخص کنند که آیا در مراسم شرکت میکنند یا نه ؟

اگر قصد دعوت مهمانان عزیز خود را به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان به بهترین شکل ممکن دارید و یا می‌خواهید اطلاع رسانی پیوند خوردن دل‌های عاشقتان به بهترین شکل ممکن انجام شود به هیچ عنوان وقت را تلف نکنید و همین الان اقدام به سفارش کلیپ اختصاصی تالارکده کنید.

سایت تالارکده کلیپ اختصاصی دیجیتال شما را بصورت خاص و حرفه ای می‌سازد.

همچنین برای شما این امکان را اضافه کردیم که کلیپ کارت عروسی دیجیتال برای استوری اینستاگرام سفارش داده و از آن برای استوری‌های پیج‌های اینستاگرام استفاده نمایید تا اینگونه به فالوورهای خود خبر عروسی خود را بدهید

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
3.79 
 
 (14)
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (0)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.00 
 
 (4)
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (9)
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
امتیاز: ۰ از ۵
رای دهندگان: ۰
loading loading 
شما قبلا رای داده اید!

 
نام شما:
موبایل(اختیاری) :