فیلم/ باغ تالار دارایی

باغ تالار دارایی یکی از مجهزترین باغ‌های تالار در منطقه تهرانپارس است. این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع واقع شده و از وسایل و تجهیزات مدرن و با کیفیتی برای برگزاری مراسم‌های مختلف برخوردار است. در زیر به برخی از ویژگی‌های باغ تالار دارایی اشاره می‌کنیم:

  1. سالن های بزرگ و مجهز: باغ تالار دارایی دارای سالن های بزرگ و مجهزی است که برای برگزاری مراسم عروسی، جشن تولد، کنفرانس و سمینار مناسب هستند.
  2. دکوراسیون مدرن: تزیینات داخلی باغ تالار دارایی بسیار مدرن و زیبا است و به شکلی طراحی شده است که با هر نوع تزییناتی سازگاری داشته باشد.
  3. پارکینگ بزرگ: باغ تالار دارایی دارای پارکینگ بزرگی است که مشکلی برای پارک کردن خودروهای مهمانان ایجاد نمی‌کند.
  4. آشپزخانه حرفه‌ای: باغ تالار دارایی دارای آشپزخانه حرفه‌ای و مجهزی است که امکان آماده کردن غذا برای تعداد زیادی از مهمانان را فراهم می‌کند.
  5. تجهیزات صوتی و نوری: باغ تالار دارایی دارای تجهیزات صوتی و نوری بسیار خوبی است که باعث می‌شود هر نوع برنامه‌ای در این مجموعه به خوبی برگزار شود.
  6. موقعیت مکانی مناسب: باغ تالار دارایی در موقعیتی مناسب و دسترسی آسان قرار دارد و این باعث می‌شود که مهمانان بدون مشکل به این مجموعه دسترسی داشته باشند.

با توجه به ویژگی‌های بالا باغ تالار دارایی یکی از بهترین مجموعه های پذیرایی تهرانپارس به شمار می رود.

توجه : جهت دریافت اطلاعات تماس روی لینک زیر کلیک نمایید.

*-*باغ تالار دارایی*-*

شما هم اکنون می‌توانید با تماشاهی فیلم باغ تالار دارایی لحظات شگفت‌انگیز از زیبایی های طبیعت در این مجموعه را تماشا کنید و لذت ببرید.”


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
4.50 
 
 (2)
باغ تالار ماهرو کاشانک جاده قم
پکیج ویژه

باغ تالار ماهرو

بزرگراه خلیج فارس، بعد از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، خروجی سوم سمت راست، کاشانک، جنب خیابان کاج، پلاک ۳۰
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.31 
 
 (13)
تالار باغ دارایی
30% تخفیف

باغ تالار دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.67 
 
 (3)
رزرو آنلاین تالار عروسی سمرقند
پکیج ویژه

تالار پذیرایی سمرقند

جنت آباد جنوبی - مجتمع سمرقند - طبقه سوم - تالار پذیرایی سمرقند
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.33 
 
 (3)
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
امتیاز: ۰ از ۵
رای دهندگان: ۰
loading loading 
شما قبلا رای داده اید!

 
نام شما:
موبایل(اختیاری) :