تالار پذیرایی ولیعصر

درباره مجموعه

تالار پذیرایی ولیعصر یکی از بهترین تالارهای تهران است که در منطقه قیطریه واقع شده است. این تالار دارای ظرفیت 1000 نفر است و امکاناتی نظیر سالن های مجزا برای پذیرایی، آشپزخانه مجهز، پارکینگ اختصاصی، سیستم صوتی و تصویری پیشرفته و پرسنل مجرب را ارائه می دهد.

تالار پذیرایی ولیعصر با فضایی زیبا و دنج، می تواند مراسم عروسی شما را به یک تجربه فراموش نشدنی تبدیل کند. این تالار دارای سالن های مجزا برای پذیرایی است که هر کدام با ظرفیت های مختلف می توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند. همچنین این تالار دارای آشپزخانه مجهز است که می تواند غذاهای خوشمزه و با کیفیت را برای شما آماده کند. پارکینگ اختصاصی این تالار نیز خیال شما را از بابت جای پارک مهمانانتان راحت می کند. سیستم صوتی و تصویری پیشرفته این تالار نیز می تواند لحظات فراموش نشدنی را برای شما و مهمانانتان رقم بزند. پرسنل مجرب این تالار نیز در طول برگزاری مراسم عروسی شما، تمام تلاش خود را می کنند تا لحظات خوشی را برای شما و مهمانانتان رقم بزنند.

اگر به دنبال یک تالار زیبا و دنج برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، تالار پذیرایی ولیعصر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

اطلاعات تماس
مدیریت: هاشمی
ظرفیت: 150 - 600 نفر
22211170 - 22201514
آدرس: تهران-قیطریه،چیذر،میدان ندا، تالار پذیرایی ولیعصر
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

امکانات

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
آسانسور آسانسور
سفره‌عقد سفره‌عقد

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader

لینک‌های مفید