خدمات و تشریفات مجالس لوکس یاکند

درباره مجموعه

خدمات و تشریفات مجالس لوکس یاکند از تابستان ۱۳۸۵، ارائه خدمات به مجالس عقد و نامزدی، عروسی، تولد و جشن‌ها و میهمانی‌ها را اغاز کرد و امروزه بعد از گذشت ۱۶ سال و پس از برگزاری مراسم‌های زیادی در شهر تهران، به نامی آشنا در نزد همشهریان عزیز خود تبدیل شده است.

تشریفات یاکند دارای یک باغ بسیار بزرگ با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و برخورداری از فضای سبز زیبا و نمایی جذاب در منطقه خوش آب و هوای جاجرود واقع شده است. تشریفات مجالس و عروسی یاکند با در اختیار داشتن کادری بسیار حرفه‌ای امکان برگزاری زیبا‌ترین و جذاب‌ترین مجالس و مراسم عروسی در بهترین باغ تالار‌ها و تالار‌های عروسی در سراسر تهران را با بهترین کیفیت را دارد.

خدمات مجالس و تشریفات یاکند افتخار دارد کلیه خدمات خود را با جدیدترین متد‌ها و استاندارد‌های روز در لوکس‌ترین سالن‌ها و فضا‌های باز باغ تالار‌ها ارائه دهد.

برخی از خدمات ارائه شده در تشریفات عروسی یاکند در شرق تهران عبارت از باغ اختصاصی و عمارت مجلل در اطراف تهران در شرق تهران منطقه جاجرود، اجرای لاکچری و منحصر به فرد، طراحی دکوراسیون زیبا و مدرن همراه با گل‌آرایی با جدیدترین دیزاین‌ها در تمامی مراسم‌ها، استفاده از مدرن‌ترین ساز‌ها و سیستم‌های صوتی و موسیقی می‌باشد.

اطلاعات تماس
مدیریت: پاکزاد
ظرفیت: 50 - 600 نفر
محدوده قیمت: متوسط
26316355
09124392809
آدرس: محدوده جاجرود
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

امکانات

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
اتاق‌عقد‌مجزا اتاق‌عقد‌مجزا
سفره‌عقد سفره‌عقد
استیج‌رقص استیج‌رقص
روف‌گاردن روف‌گاردن
فضای‌سبز فضای‌سبز
نمایشگر‌تصویر نمایشگر‌تصویر

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader

لینک‌های مفید