عمارت برادوی

درباره مجموعه

با وارد شدن به عمارت برادوی، فضای سبز، درختان زیبا و گل‌های رنگارنگ توجه شما را به خود جلب می‌کند. بدون شک، فیلمبرداری در باغ عمارت برادوی تجربه‌ای خوشایند و یک آلبوم خاطره‌انگیز از آغاز زندگی مشترک برای عروس و داماد به ارمغان می‌آورد.

همچنین این عمارت با توجه به خدماتی که به عروس داماد در زمینه عکاسی ارائه می دهد یکی از برترین عمارت های عکاسی گرمدره می باشد

استفاده از رنگ سفید در طراحی نمای عمارت و همچنین از انواع اکسسوری‌های لوکس مانند مبلمان، قاب‌های نفیس، آینه و … توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

فیلمبرداری در باغ برادوی نقش بسیار مهمی در ثبت لحظه‌های ناب و یادگاری از مراسم زندگی عروس و داماد و زوجین جوان ایفا می‌کند.

امکانات ویژه باغ عمارت برادوی

  • فضاهای متنوع: فصاهای متعدد با دکوراسیون های گوناگون، به شما این امکان را می‌دهد که سازماندهی فتوشات خود را با توجه به آن انجام دهید.
  • فضاهای بیرونی: فضاهای گل‌آراسته در حاشیه عمارت برادوی، محیطی زیبا و آرام را برای عکس‌ها و مراسم‌های بیرونی شما فراهم می‌کنند.
  • خدمات دکوراسیون و نورپردازی: تیم حرفه‌ای عمارت برادوی با دکوراسیون خلاقانه و نورپردازی منحصر به فرد، محیطی شاداب و دلنشین برای مهمانان شما ایجاد می‌کند.
  • پارکینگ و خدمات نقلیه: پارکینگ وسیع و خدمات نقلیه آسان برای راحتی مهمانان در عمارت برادوی در دسترس است.

 

اطلاعات تماس

هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader

لینک‌های مفید