محضر ازدواج باغ لادن مشهد

درباره مجموعه

محضرازدواج باغ لادن در مشهد، مکانی استثنایی برای برگزاری مراسم ازدواج که با فضای سبز و دلنشین، به یکی از زیباترین فضاهای برگزاری مراسم عقد در مشهد تبدیل شده است.

محضر ازدواج باغ لادن با گل‌ها و درختان آراسته، فضاهای سبز و زیبایی را برای شما و مهمانان شما به ارمغان می‌آورد. همچنین تیم مجرب و متعهد محضر باغ لادن در مشهد، با ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای، هر جزئیات مربوط به مراسم ازدواج شما را به دقت برنامه‌ریزی می‌کند.

بیشتر بخوانید: سالن عقد مشهد

از امکانات پذیرایی گرفته تا تجهیزات صوتی و نوری، کافه عقد باغ لادن با ارائه خدمات کامل، شما را در طول مراسم همراهی می‌کند. با داشتن انواع فضاها از جمله فضاهای باز و سرپوشیده، محضر باغ لادن مشهد به شما امکان انتخاب بهترین محیط برای مراسم ازدواج را می‌دهد.

دیزاین منحصر به فرد محضر ازدواج باغ لادن، همگان را شگفت‌زده و مبهوت می‌کند، زیرا در طراحی فضاها و جزئیات به جزئیات کوچک توجه ویژه‌ای شده است. کافه محضر باغ لادن مشهد با ترکیبی از فضاهای زیبا، خدمات با کیفیت فوق العاده، یک گزینه بی‌نظیر برای برگزاری مراسم ازدواج است. گامی به سوی شروع داستان زیبای عشق شما با انتخاب این مکان بزنید.

اطلاعات تماس

ظرفیت: 25 - 325 نفر
09360636292
آدرس: مشهد - خیابان لادن - پیروزی 76 - نبش خضرایی منش 13
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

امکانات تالار

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
اتاق‌عقد‌مجزا اتاق‌عقد‌مجزا
سفره‌عقد سفره‌عقد
استیج‌رقص استیج‌رقص
فضای‌سبز فضای‌سبز
نمایشگر‌تصویر نمایشگر‌تصویر
آتیش‌بازی آتیش‌بازی

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader

لینک‌های مفید