تالار باشگاه بانک کشاورزی

درباره مجموعه

جشن عروسی، تولد، یا هر مناسبت دیگری، نقطه عطفی در زندگی هر فرد است. تالار پذیرایی بانک کشاورزی با درک این موضوع، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این نقطه عطف را به شبی خاطره‌انگیز و رویایی برای شما تبدیل کند.

تالار باشگاه بانک کشاورزی در قلب الهیه، یکی از مناطق لوکس و اعیان‌نشین تهران، واقع شده است. دسترسی آسان، فضای مجلل و شیک، و خدمات باکیفیت، تالار بانک کشاورزی را به انتخابی ایده‌آل برای برگزاری هر نوع مراسمی تبدیل کرده است.

مدیریت جدید تالار، با سال‌ها تجربه در برگزاری مجالس، به شما در تمام مراحل برگزاری مراسم یاری می‌رساند. پرسنل آموزش‌دیده و خوش‌برخورد تالار نیز با ارائه خدمات باکیفیت، آسودگی خاطر را برای شما و میهمانانتان فراهم می‌کنند.

کیفیت غذای عالی و منوی متنوع تالار، یکی دیگر از نقاط قوت این مجموعه است. سرآشپزهای مجرب تالار با استفاده از بهترین مواد اولیه، غذاهایی لذیذ و باکیفیت را برای شما و میهمانانتان تدارک می‌بینند.

تالار پذیرایی بانک کشاورزی با ارائه امکانات و خدمات متنوع، به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی از هزینه‌ها، جشنی باشکوه و به یاد ماندنی برگزار کنید

در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 1 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید

اطلاعات تماس
ظرفیت: 75 - 500 نفر
محدوده قیمت: متوسط
22606000
آدرس: الهیه - خیابان آقابزرگی - خیابان سعیدي - خیابان چناران سروستان - خیابان شاهد - پلاک 1
هنگام تماس یا مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت " تالارکده " اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

پیشنهادات تالارکده

مشاهده لیست کامل

امکانات

پارکینگ‌اختصاصی پارکینگ‌اختصاصی
سفره‌عقد سفره‌عقد
طرح‌ازدواج‌آسان طرح‌ازدواج‌آسان
فضای‌سبز فضای‌سبز

نظرات کاربران

میانگین امتیازات: 0 / ۵
loader

لینک‌های مفید