5 محضر و سالن عقد شیک در کرج

کرج، شهر مرکز استان البرز و حومه بزرگ تهران است که با فاصله ای در غرب قرار دارد. شهر کرج که در دامنه های کوه های البرز قرار گرفته بسیار خوش آب و هوا است که می تواند انتخاب مناسبی برای برگزاری مراسم عقد و عروسی باشد.

شما چه در غرب تهران یا تهران ساکن باشید یا چه در کرج و اطراف آن نیاز دارید که قبل از برگزاری مراسم خود در این شهر زیبا مجموعه‌ها را بشناسید. حال تیم تالارکده در این مقاله برای شما به معرفی 5 سالن و محضر عقد شیک در کرج پرداخته است تا انتخاب شما در این مورد راحت‌تر شود.

  • سالن عقد آسمان دارای دو شعبه (گوهردشت و محمدشهر)

سالن عقد آسمان - کرج

این سالن عقد شیک که دارای دو شعبه است محیطی بسیار دلنشین با آپشن‌ها و انتخاب‌های بسیار برای شما عروس و دامادهای جوان آماده کرده است.

این مجموعه یک شعبه در گوهردشت کرج و یک شعبه دیگر که دارای فضای باز و باغ هم است در محمدشهر کرج واقع شده است.

در هر دو شعبه این مجموعه امکان عکاسی بسیار زیبا فراهم است و تیم حرفه‌ای واقع شده که با توجه به لوکیشنی که آماده شده امکان ثبت لحظات شما را به زیبایی هر چه تمام‌تر دارد.

شماره تماس: 09127898548

*/*تالارکده*/*

  • دفتر ازدواج و عقد ملودی (بلوار بلال)

دفتر ازدواج و عقد ملودی

اگر به دنبال شبی به یادماندنی و مراسم عقدی بی نظیر هستید پس می توانید سالن عقد ملودی را انتخاب کنید. این مجموعه که آمادگی برگزاری مراسم های عقد و نامزدی، تولد، بله برون و دیگر مراسم های کوچک شما را دارد می تواند پذیرایی‌ای با کیفیت بالا را برای شما فراهم کند.

آدرس: كرج بلوار بلال، بين خ ملكي و خ محموديان نرسيده به شهرداري مركزي دفتر عقد ملودی

شماره تماس: 09911009437

*/*تالارکده*/*

  • عمارت عقد یار (عظیمیه)

عمارت عقد یار - کرج

یکی دیگر از مجموعه هایی که در امر برگزاری مراسم عقد و نامزدی فعالیت می کند عمارت عقد یار است که توانایی برگزاری یکی از تشریفاتی ترین مراسم های عقد را برای شما دارد.

این مجموعه که دارای روف گاردن نیز است محیطی بسیار زیبا و شیک را برای برگزاری مراسم عقد شما آماده کرده است و به زیبایی سفره عقد در فضای باز را می تواند برای شما اجرا کند.

این مجموعه از امکان ثبت عقد رسمی نیز برخوردار است.

آدرس: کرج – عظیمیه – میدان اسبی – بلوار استقلال – خیابان گودرزی – عمارت عقد یار

شماره تماس: 09122587625

*/*تالارکده*/*

  • باغ عقد پرنس (کمالشهر)

باغ عقد پرنس

یکی از بهترین مجموعه هایی که برای عقد می توانید آن را انتخاب کنید باغ عقد پرنس است. این مجموعه که تبحر خاصی در برگزاری مراسم هایی با تعداد مهمانان کم دارد با فراهم کردن لوکیشن‌های مختلف عکاسی در باغ زیبای خود امکان عکاسی عروسی به زیباترین نحو را برای عروس و دامادها امکان‌پذیر کرده است. این مجموعه در کمالشهر کرج واقع شده است و یکی از بهترین انتخاب های شما می‌تواند باشد.

شماره تماس: 09126832422

*/*تالارکده*/*

  • سالن عقد رویای شیرین (گوهردشت)

سالن عقد رویای شیرین

سالن عقد رویای شیرین که در سه راه گوهردشت با 60 نفر گنجایش مهمان واقع شده است. یکی از زیباترین سفره های عقد را دارد و می تواند مراسم عقدی مجلل برای شما برگزار کند. این مجموعه که در مرکز شهر با دسترسی بسیار راحت واقع شده پارکینگ و آسانسور نیز دارد تا از حیث هم خیال شما را راحت کند.

شماره تماس: 09122546926

همچنین ببینید : باغ عکاسی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قیمت تالار عروسی هتل شیان در تهران
10% تخفیف

تالار هتل دهکده شیان

اتوبان امام علی، بعد از پل همت، خروجی لویزان (شیان)، پارک جنگلی شیان، هتل شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار گل یاس

میدان ونک - ابتدای میر داماد - آموزش و پرورش منطقه ۳ - تالار گل یاس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :