روز عروسی قطعا یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر فرد بشمار می رود، و حتی ممکن است به ماه ها برنامه ریزی دقیق نیاز داشته باشد. بسیاری برای برگزاری یک مراسم عروسی خاص و همه چیز تمام، به تشریفات مجالس عروسی مراجعه می کنند. اما تشریفات عروسی و خدمات مجالس خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به طور کلی تشریفات عروسی و خدمات مجالس می توانند هر گونه برنامه ریزی و خدمات مرتبط با جشن ها و مهمانی های شما را انجام دهند. این خدمات شامل مواردی همچون اجاره ی تالار و یا باغ تالارعروسی, انتخاب ماشین عروس مناسب، پذیرایی از مهمانان در روز مراسم عروسی، دکوراسیون و گل آرایی مجلس عروسی، عکاسی و فیلم برداری مجالس عروسی، تهیه و تدارک کارت های عروسی، سفره ی عقد و دسته گل عروس می باشند.

به خاطر بسپارید تشریفات مجالس عروسی همواره باید بهترین خدمات را مطابق با سلیقه ی عروس و داماد ارائه دهند. شما می توانید با انتخات یک تشریفات مجالس عروسی مورد اعتماد و با سابقه ی درخشان، از برگزاری صفر تا صد مراسم عروسی و سایر جشن های خود به بهترین نحو اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب

تشریفات مجالس عروسی

معرفی یک مکان مناسب مثل برای برگزار جشن عروسی

برای برگزاری یک مراسم عروسی با شکوه، اول باید سالن پذیرایی و یا باغ مناسب را پیدا کنید. تشریفات مجالس و خدمات عروسی در این انتخاب بسیار مهم به شما یاری خواهند رساند. می توانید با توجه به بودجه ی مالی و سلیقه ی خود از میان پیشنهاد های تشریفات عروسی، بهترین تالار و یا باغ تالار عروسی را انتخاب کنید و یا به تشریفات مجالس خود اطمینان کرده و پس از صحبت درباره ی انتظارات خود از یک تالار پذیرایی کامل، انتخاب را به عهده ی آنها بگذارید.

وجود سفره عقد مناسب و زیبا متناسب با تم عروسی

برخی از حاشیه ها و تشریفات باعث میشود تنوع بیشتری در یک شب عروسی داشته باشید. اگر قبلا مراسمی جهت جشن عقد خود در یک سالن عقد نداشته اید انجام مراسم عقد در شب عروسی تان می تواند سرگرمی بیشتری برای مهمانان شما به همراه داشته باشد .

پذیرایی از مهمانان در مراسم عروسی

پذیرایی کامل و بی نقص از مهمانان جشن عروسی بی تردید یکی از مهم ترین وظایف تشریفات مجالس محسوب می شود. تشریفات مراسم و خدمات مجالس همیشه منوهای متنوعی برای پذیرایی هر چه بهتر از مهمانان در اختیار عروس و داماد ها قرار می دهند و آنها می توانند با در نظر گرفتن قیمت و دیگر موارد، منوی پذیرایی مورد نظر خود را انتخاب کنند. پکیج های پذیرایی باید طیف گسترده ای، از اقتصادی گرفته تا تشریفاتی، را شامل شوند تا عروس و داماد محدودیتی در انتخاب مناسب شرایط خود نداشته باشند.

طراحی دکوراسیون و گل آرایی سالن عروسی

نوع دکوراسیون محل برگزاری مراسم عروسی، چیدمان صندلی های تالار، تزیینات میز و صندلی ها، گل آرایی سالن عروسی، دکوراسیون جایگاه عروس و داماد در تالار و یا باغ تالار و در صورت نیاز، چیدمان زیبای سفره ی عقد، همگی تاثیر بسزایی در برگزاری یک مراسم عروسی رویایی خواهند داشت. تشریفات مجالس و خدمات عروسی باید بتوانند با توجه به سلیقه ی عروس و داماد، همگی این خدمات را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند.

ٔتشریفات مجالس

انتخاب کارت عروسی زیبا

کارت عروسی اولین نشانه ای است که مهمانان از مراسم عروسی شما خواهند دید و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر با یک تشریفات مجالس عروسی خوب قرارداد داشته باشید، می توانید از میان هزاران مدل متنوع و با طرح و رنگ های مختلف که پیش روی شما قرار خواهد گرفته، کارت عروسی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

عکاسی فیلمبرداری مجلس عروسی

فیلم و عکس عروسی تنها چیزی است که از مراسم رویایی شما به یادگار خواهد ماند و می توانید ارائه ی بهترین خدمات مرتبط با فیلمبرداری و عکاسی مراسم عروسی را از یک تشریفات مجالس با سابقه و حرفه ای بخواهید. در این صورت هر لحظه از دیدن عکس و فیلم های عروسی خود در کنار اعضای خانواده لذت خواهید برد.

انتخاب آرایشگاه و لباس عروس

انتخاب آرایشگاه و یا مزون عروس مناسب همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های عروس خانم ها بوده و هست. یک تشریفات مجالس عروسی خوب با ارائه ی پیشنهادهای متنوع و مطابق با سلیقه و بودجه ی شما، در این انتخاب مهم به شما یاری خواهد رساند.


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پکیج ویژه

باغ تالار بنانیه

تهران، اقدسیه، بلوار ارتش، جنب ایستگاه BRT
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی آریان
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی آریان

تهران، بزرگراه بسیج(مسیر شمال به جنوب) - بعد از خروجی ائمه اطهار، لاین کندرو، نرسیده به پارک بسیج، پلاک ۵۵۸، تالار قصر آریان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :