تقریبا می‌توان گفت به خصوص در در چند سال اخیر دغدغه بسیاری از زوج‌های جوان و عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود رزرو یک محضر عقد تشریفاتی یا سالن عقد با پذیرایی و شام و دفتر عقدی با قیمت‌های مناسب و همراه با کیفیت‌های مطلوب بوده است. زیرا رزرو آنلاین این سالن عقد ها و محضر عقدهای مجلل و زیبا در تهران حداقل در سال‌های گذشته کمی سخت و یا حتی غیر قابل دسترس می‌نمود.

اما تالارکده با جمع‌آوری آرشیو و مجموعه‌ای بزرگ از تالارها، باغ تالارها، سالن عقد ها، محضر عقد تشریفاتی و با سالن غذاخوری و دفاتر ازدواج‌های سرتاسر شهر تهران توانسته تا با ایجاد بستری مناسب و ایده‌آل راحتی بسیار زیادی را در امر رزرو این مجموعه‌ها برای عروس و دامادها و زوج‌های جوان فراهم کند.

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد هورام

سالن عقد هورام

شعبه غرب (ستارخان)، شعبه شرق (خ دماوند)
یک سالن زیبا و شیک با امکان پذیرایی و میزبانی از مجالس عقد، نامزدی و عروسی شما
خانه عقد لکسون

خانه عقد لکسون

شمال تهران (زعفرانیه)
یکی از سالن های عقد زیبا که در شمال تهرا نواقع شده است با امکان پذیرایی در فضای باز
سالن عقد کوئین لانژ

سالن عقد کوئین لانژ

غرب تهران (اشرفی اصفهانی)
یک سالن عقد لوکس و مجلل در 5 طبقه با پارکینگ اختصاصی و روف گردان مناسب مراسمات و جشن های شما
سالن عقد عمارت ایرانی

سالن عقد عمارت ایرانی

شمال تهران (الهیه، فرشته)
یک مجموعه لاکچری دارای سه سالن عقد مجلل و میزبانی و پذیرایی مراسم شما در سالن و فضای باز
عمارت عقد ماکان

عمارت عقد ماکان

غرب تهران (شهریار)
دسترسی مناسب در فضایی سرسبز، وسیع و رویایی با طاووس های زیبا در پس زمینه عکس های شما

مشاهده لیست کامل سالن های عقد

محضر عقد تشریفاتی پذیرایی

همچنین باید در نظر داشت که تالارکده با استفاده از دسته بندی مطالب خود بهترین سالن عقد های شهر تهران و همچنین محضر عقد های تشریفاتی با پذیرایی در تهران را به صورت کامل و همچنین مجموعه‌های موجود در هر کدام از این موضوعات را با تمامی جزییات ممکن برای عروس و دامادها و زوج‌های جوان قابل دسترس کرده است.

شاید در نگاه اول رزرو محضر عقد تشریفاتی خیلی موضوع مهمی در نظر عروس و داماد نباشد و بیشتر به موضوعات دیگری حول محور برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود توجه داشته باشند که البته باید گفت این روزها تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان با دید بازتر و دقت بیشتری به این نوع موضوعات می‌نگرند.

اما در حقیقت باید در نظر داشت که انتخاب و برگزیدن یک محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی می‌تواند سرنوشت برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی عروس و داماد را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهد. پس بنا به این دلایل باید توجه داشت که به نوعی می‌توان گفت انتخاب و رزرو یک دفتر عقد و محضر عقد محلل مناسب و ایده‌آل مهم‌ترین رکن برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خواهد بود.

در ادامه مقاله به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت و چگونگی بررسی یک سال محضر عقد شیک را به خوبی بررسی و شرح خواهیم داد تا عروس  و دامادهای محترم بتوانند با استفاده از این نکات در انتخاب محضر عقد مورد نظرشان نهایت دقت را داشته و در نهایت تصمیم خوبی برای رزرو سالن عقد خود داشته باشند.

برخی از ویژگی‌هایی که یک محضر عقد تشریفاتی مناسب و ایده‌آل باید به خوبی آن ها را در مجموعه خود داشته و توجه زیادی به آن ها در نحوه ارائه خدمات خود به عروس و دامادها و زوج‌های جوان در برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی داشته باشد.

  • کیفیت بسیار بالای خدمات محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی
  • دکوراسیون مجلل دفتر عقد و ازدواج
  • پرسنل حرفه‌ای سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی
  • غذا و کیفیت دسرها

کیفیت بسیار بالای خدمات محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی

محضر عقد با شام

زمانی که یک زوج جوان تصمیم بر برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک سالن عقد یا محضر عقد تشریفاتی می‌گیرند می‌توان گفت مهم‌ترین موضوعی که باید در انتخاب آن به آن توجه داشته باشند کیفیت بالای خدمات مجموعه و پذیرایی و غذاخوری مورد نظر آن ها است.

در حقیقت وقتی حرف از تشریفاتی بودن یک مراسم در یک سالن عقد مجلل و یا محضر عقد تشریفاتی به میان می‌آید باید تمامی عناصر برگزاری جشن و مراسم عقد و عروسی تا جای ممکن تشریفاتی و کاملا خاص باشند. در غیر این صورت می‌توان گفت که برگزاری مراسم مورد نظر تشریفاتی و مجلل نخواهد بود و صرفا جشنی عادی و رایج است.

علاوه بر این موضوع عروس و داماد و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که یک سالن عقد تشریفاتی در واقع باید تمامی ویژگی‌هایی که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت را به خوبی تا جای ممکن دارا باشند و نیز در تمامی آن ها اصول و مبانی برگزاری یک مراسم عقد و جشن عروسی تشریفاتی را نظیر پذیرایی اصولی و کاملا خاص از میهمانان را به خوبی رعایت کنند.

دکوراسیون مجلل دفتر عقد و ازدواج

چیدمان سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی همراه پذیرایی

 یکی از ویژگی‌های بارز و اصلی یک سالن عقد و محضر عقد ازدواج تشریفاتی دکوراسیون خاص و چیدمان‌های زیبای داخلی یا بیرونی آن‌ها است. توجه به این موضوع سبب می‌شود تا عروس و داماد در واقع در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود کمبودی از لحاظ زیبایی‌ها و جلوه‌های بصری که برای عکاسی و فیلمبرداری از جشن خود به آن ها نیاز دارند حس نکرده و از نمای مجلل محضر عقد و ازدواج مورد نظرشان رضایت خاطر داشته باشند.

البته باید توجه داشت که همانطور که گفته شد از الزامات یک سالن عقد، محضر عقد، و هر مجموعه تشریفاتی دیگر همانند محضر عقد های سطح شهر تهران و یا حتی باغ تالارها و تالارهای پذیرایی، استفاده و طراحی بهترین دکوراسیون ها در جهت زیباتر کردن جلوه‌های بصری مجموعه برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی است.

همچنین عروس و دامادهای محترم می‌توانند از طریق جست و جو در مقالات تالارکده بهترین دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های تشریفاتی سالن عقدها و محضر عقد های مختلف را با تمامی جزییات ممکن مشاهده و در نتیجه در تصمیم خود برای رزرو محضر عقد تشریفاتی انتخاب‌های بهتری را گزینش کنند.

پرسنل حرفه‌ای سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی

پرسن و کادر دفتر عقد و محضر عقد تشریفاتی در تهران

شاید بتوان گفت یکی از ارکان اساسی و مهم ترین ویژگی‌هایی که در به یادماندن هر مراسم عقد و جشن عروسی به خصوص در سال‌های اخیر تاثیر بسزا و قابل توجهی می‌گذارد پرسنل و کیفیت خدمات رسانی آن ها در سالن عقد با پذیرایی شام  و محضر عقد تشریفاتی خواهد بود.

در واقع این موضوع است که کمک می‌کند یک جشن و برگزاری مراسم عقد و عروسی تشریفاتی در نهایت تبدیل به جشنی ماندگار و به یادماندنی بشود. زیرا همانطور که می‌دانید راحتی میهمانان در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی اصلی‌ترین نکته‌ای است که عروس و داماد باید آن را به خوبی رعایت کرده و همچنین به کمک یک پرسنل و نیروی متخصص پذیرایی از میهمانان به خوبی به آم رسیدگی داشته باشند.

همچنین باید در نظر داشت که پرسنل و کادری تخصصی و حرفه‌ای باعث می‌شوند تا خود عروس و داماد و زوج جوان نیز در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی راحتی بیشتری داشته و به امور مهم دیگر با خیالی آسوده‌تر بپردازند.

غذا و کیفیت دسرهای محضر عقد

غذا و دسر در محضر عقد تشریفاتی و پذیرایی

همانطور که به آن اشاره شد یک محضر عقد تشریفاتی و همراه با روف گاردن همچنین می‌بایست تمامی جنبه‌های تشریفاتی بودن را در خود به طور کامل نمایان کرده و عروس و داماد را از این جهت تا حد کمال مطمئن سازد.

موضوع دیگری که باید این گونه محضرهای عقد همراه با روف گاردن و دفاتر ازدواج در تهران به آن توجه ویژه‌ و خاصی داشته باشند، کیفیت غذا یا همان عصرانه و شام جشن است که باید در بهترین حالت خود برگزار شوند.

شام و یا عصرانه ای که در طی برگزاری جشن عروسی برای میهمانان تدارک دیده می‌شود و همچنین از آن ها به واسطه آن شام و عصرانه به خوبی پذیرایی می‌شود می‌تواند موجبات به یادماندنی شدن و همچنین لذت بیشتر میهمانان از جشن و مراسم را فراهم سازد که خود کمک بزرگی به عروس و داماد در جشن خواهد کرد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)،خیابان اسداللهی،خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن پذیرایی قصر آیلین
15% تخفیف

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$$$$
سفره عقد سالن عقد مجلل هورام غرب تهران

سالن عقد مجلل هورام غرب

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سفره عقد باغ تالار کلاسیک
10% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق،خ بیمارستان لواسانی،خ رشیدی،پ ۲۶
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :