تقریبا می‌توان گفت به خصوص در در چند سال اخیر دغدغه بسیاری از زوج‌های جوان و عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود رزرو یک محضر عقد تشریفاتی یا سالن عقد با پذیرایی و شام و دفتر عقدی با قیمت‌های مناسب و همراه با کیفیت‌های مطلوب بوده است. زیرا رزرو آنلاین این سالن عقد ها و محضر عقدهای مجلل و زیبا در تهران حداقل در سال‌های گذشته کمی سخت و یا حتی غیر قابل دسترس می‌نمود.

فضای باز و درختان ماکان

اما تالارکده با جمع‌آوری آرشیو و مجموعه‌ای بزرگ از تالارها، باغ تالارها، سالن عقد ها، محضر عقد تشریفاتی و با سالن غذاخوری و دفاتر ازدواج‌های سرتاسر شهر تهران توانسته تا با ایجاد بستری مناسب و ایده‌آل راحتی بسیار زیادی را در امر رزرو این مجموعه‌ها برای عروس و دامادها و زوج‌های جوان فراهم کند.

در حقیقت تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان به خصوص در یک سال اخیر به دنبال برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در سالن عقدهایی با امکان پذیرایی و شام هستند و تالارکده سعی داشته است تا با توجه به این موضوع لیستی از بهترین محضر عقدهایی با امکان پذیرایی و شام را که در ادامه این مقاله برای شما زوج‌های محترم تهیه کرده است، معرفی کند.

همچنین علاوه بر این موضوع تمامی محضر عقد ها و سالن عقدهایی که در ادامه این مقاله معرفی شده‌اند با توجه به امکانات پذیرایی و شام که هر کدام از آن‌ها به خوبی ارائه می‌کنند، از همین منظر توسط تالارکده بررسی شده‌اند و می‌توان گفت تمامی این سالن عقدها و محضر عقدها با امکان پذیرایی و شام و همینطور سالن پذیرایی ، کاملا در سطح قابل قبول و ایده‌آلی قرار دارند.

پیشنهاد ما به شما این است که برای داشتن شبی زیبا و باشکوه تمام معیارها را به طور کامل زیر ذره بین سلیقه‌ی خود ببرید، رزرو یک سالن عقد با پذیرایی و شام نیاز به رعایت معیارهایی دارد که در صورت عدم رعایت آن ‌ها ممکن است ‌آسیب‌های جبران ناپذیری به روند برگزاری مراسم عقد شما وارد شود.

از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در این صفحه مزیت‌های تمام سالن های عقد با شام‌ و پذیرایی تهران را مشاهده کنید و این مزیت‌ها را به طور کامل زیر ذره‌بین سلیقه‌ی خود ببرید تا در نهایت بتوانید با انتخاب‌های بی‌نقص خود شبی رؤیایی را برای خود و عزیزانتان بسازید.

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد هورام

سالن عقد هورام

شعبه غرب (ستارخان)، شعبه شرق (خ دماوند)
یک سالن زیبا و شیک با امکان پذیرایی و میزبانی از مجالس عقد، نامزدی و عروسی شما
خانه عقد لکسون

خانه عقد لکسون

شمال تهران (زعفرانیه)
یکی از سالن های عقد زیبا که در شمال تهرا نواقع شده است با امکان پذیرایی در فضای باز
روف گاردن و سالن عقد حیدر بابا

روف گاردن و سالن عقد حیدر بابا

تهران - پونک
یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مراسم‌هایی که با تعداد کم
سالن عقد و عروسی عمارت ایرانی

سالن عقد و عروسی عمارت ایرانی

شمال تهران (الهیه، فرشته)
یک مجموعه لاکچری دارای سه سالن عقد مجلل و میزبانی و پذیرایی مراسم شما در سالن و فضای باز
سالن عقد و ازدواج اسپرلوس

سالن عقد و ازدواج اسپرلوس

تهران - سعادت آباد | شهران
بزرگترین سالن عقد شهر تهران دارای ظرفیت 20 و 120 نفری در شهران و سعادت آباد
عمارت عقد سور

عمارت عقد سور

تهران - نیاوران
محفلی برای پیوند خوردن دل‌های عاشق
خانه عقد نگارین

خانه عقد نگارین

تهران - شهرک غرب
یکی از لاکچری ترین مکان‌ها برای مراسم عقد

مشاهده لیست کامل سالن های عقد

محضر عقد تشریفاتی پذیرایی

همچنین باید در نظر داشت که تالارکده با استفاده از دسته بندی مطالب خود بهترین سالن عقد های شهر تهران و همچنین محضر عقد های تشریفاتی با پذیرایی در تهران را به صورت کامل و همچنین مجموعه‌های موجود در هر کدام از این موضوعات را با تمامی جزییات ممکن برای عروس و دامادها و زوج‌های جوان قابل دسترس کرده است.

شاید در نگاه اول رزرو محضر عقد با سالن پذیرایی خیلی موضوع مهمی در نظر عروس و داماد نباشد و بیشتر به موضوعات دیگری حول محور برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود توجه داشته باشند که البته باید گفت این روزها تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان با دید بازتر و دقت بیشتری به این نوع موضوعات می‌نگرند.

اما در حقیقت باید در نظر داشت که انتخاب و برگزیدن یک محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی می‌تواند سرنوشت برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی عروس و داماد را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهد. پس بنا به این دلایل باید توجه داشت که به نوعی می‌توان گفت انتخاب و رزرو یک دفتر عقد و محضر عقد محلل مناسب و ایده‌آل مهم‌ترین رکن برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خواهد بود.

در ادامه مقاله به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت و چگونگی بررسی یک سال محضر عقد شیک را به خوبی بررسی و شرح خواهیم داد تا عروس  و دامادهای محترم بتوانند با استفاده از این نکات در انتخاب محضر عقد مورد نظرشان نهایت دقت را داشته و در نهایت تصمیم خوبی برای رزرو سالن عقد خود داشته باشند.

برخی از ویژگی‌هایی که یک محضر عقد تشریفاتی مناسب و ایده‌آل باید به خوبی آن ها را در مجموعه خود داشته و توجه زیادی به آن ها در نحوه ارائه خدمات خود به عروس و دامادها و زوج‌های جوان در برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی داشته باشد.

  • کیفیت بسیار بالای خدمات محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی
  • دکوراسیون مجلل دفتر عقد و ازدواج
  • پرسنل حرفه‌ای سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی
  • غذا و کیفیت دسرها

کیفیت بسیار بالای خدمات محضر عقد و سالن عقد تشریفاتی

محضر عقد با شام

زمانی که یک زوج جوان تصمیم بر برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود در یک سالن عقد یا محضر عقد تشریفاتی می‌گیرند می‌توان گفت مهم‌ترین موضوعی که باید در انتخاب آن به آن توجه داشته باشند کیفیت بالای خدمات مجموعه و پذیرایی و غذاخوری مورد نظر آن ها است.

در حقیقت وقتی حرف از تشریفاتی بودن یک مراسم در یک سالن عقد مجلل و یا محضر عقد تشریفاتی به میان می‌آید باید تمامی عناصر برگزاری جشن و مراسم عقد و عروسی تا جای ممکن تشریفاتی و کاملا خاص باشند. در غیر این صورت می‌توان گفت که برگزاری مراسم مورد نظر تشریفاتی و مجلل نخواهد بود و صرفا جشنی عادی و رایج است.

علاوه بر این موضوع عروس و داماد و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که یک سالن عقد تشریفاتی در واقع باید تمامی ویژگی‌هایی که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت را به خوبی تا جای ممکن دارا باشند و نیز در تمامی آن ها اصول و مبانی برگزاری یک مراسم عقد و جشن عروسی تشریفاتی را نظیر پذیرایی اصولی و کاملا خاص از میهمانان را به خوبی رعایت کنند.

دکوراسیون مجلل دفتر عقد و ازدواج

چیدمان سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی همراه پذیرایی

 یکی از ویژگی‌های بارز و اصلی یک سالن عقد و محضر عقد ازدواج تشریفاتی دکوراسیون خاص و چیدمان‌های زیبای داخلی یا بیرونی آن‌ها است. توجه به این موضوع سبب می‌شود تا عروس و داماد در واقع در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود کمبودی از لحاظ زیبایی‌ها و جلوه‌های بصری که برای عکاسی و فیلمبرداری از جشن خود به آن ها نیاز دارند حس نکرده و از نمای مجلل محضر عقد و ازدواج مورد نظرشان رضایت خاطر داشته باشند.

البته باید توجه داشت که همانطور که گفته شد از الزامات یک سالن عقد، محضر عقد، و هر مجموعه تشریفاتی دیگر همانند محضر عقد های سطح شهر تهران و یا حتی باغ تالارها و تالارهای پذیرایی، استفاده و طراحی بهترین دکوراسیون ها در جهت زیباتر کردن جلوه‌های بصری مجموعه برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی است.

زیرا دکوراسیون و چیدمان یک مجموعه را می‌توان از جمله فاکتورها و امتیازهایی دانست که در همان نگاه اول می‌تواند باعث شود تا عروس و داماد و زوج‌های جوان تصمیم بگیرند تا برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی خودرا در آن انجام دهند و در واقع به همین دلیل است که هر مجموعه تشریفاتی و در کل تمامی محضر عقدها و دفاتر ازدواج باید در قدم اول خود، به طراحی مجموعه و دکوراسیون‌های داخلی و بیرونی آن توجه زیادی داشته باشند.

همچنین عروس و دامادهای محترم می‌توانند از طریق جست و جو در مقالات تالارکده بهترین دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های تشریفاتی سالن عقدها و محضر عقد های مختلف را با تمامی جزییات ممکن مشاهده و در نتیجه در تصمیم خود برای رزرو محضر عقد تشریفاتی انتخاب‌های بهتری را گزینش کنند.

پرسنل حرفه‌ای سالن عقد و محضر عقد تشریفاتی

پرسن و کادر دفتر عقد و محضر عقد تشریفاتی در تهران

شاید بتوان گفت یکی از ارکان اساسی و مهم ترین ویژگی‌هایی که در به یادماندن هر مراسم عقد و جشن عروسی به خصوص در سال‌های اخیر تاثیر بسزا و قابل توجهی می‌گذارد پرسنل و کیفیت خدمات رسانی آن ها در سالن عقد با پذیرایی شام  و محضر عقد تشریفاتی با پذیرایی و شام خواهد بود.

در واقع این موضوع است که کمک می‌کند یک جشن و برگزاری مراسم عقد و عروسی تشریفاتی در نهایت تبدیل به جشنی ماندگار و به یادماندنی بشود. زیرا همانطور که می‌دانید راحتی میهمانان در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی اصلی‌ترین نکته‌ای است که عروس و داماد باید آن را به خوبی رعایت کرده و همچنین به کمک یک پرسنل و نیروی متخصص پذیرایی از میهمانان به خوبی به آم رسیدگی داشته باشند.

همچنین باید در نظر داشت که پرسنل و کادری تخصصی و حرفه‌ای باعث می‌شوند تا خود عروس و داماد و زوج جوان نیز در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی راحتی بیشتری داشته و به امور مهم دیگر با خیالی آسوده‌تر بپردازند.

غذا و کیفیت دسرهای محضر عقد

غذا و دسر در محضر عقد تشریفاتی و پذیرایی

همانطور که به آن اشاره شد یک محضر عقد تشریفاتی با پذیرایی و شام و همراه با روف گاردن همچنین می‌بایست تمامی جنبه‌های تشریفاتی بودن را در خود به طور کامل نمایان کرده و عروس و داماد را از این جهت تا حد کمال مطمئن سازد.

موضوع دیگری که باید این گونه محضرهای عقد همراه با روف گاردن و دفاتر ازدواج در تهران به آن توجه ویژه‌ و خاصی داشته باشند، کیفیت غذا یا همان عصرانه و شام جشن است که باید در بهترین حالت خود برگزار شوند.

شام و یا عصرانه ای که در طی برگزاری جشن عروسی برای میهمانان تدارک دیده می‌شود و همچنین از آن ها به واسطه آن شام و عصرانه به خوبی پذیرایی می‌شود می‌تواند موجبات به یادماندنی شدن و همچنین لذت بیشتر میهمانان از جشن و مراسم را فراهم سازد که خود کمک بزرگی به عروس و داماد در جشن خواهد کرد.

در واقع می‌توان گفت یکی از مشکلات اصلی بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان برای رزرو یک سالن عقد تشریفاتی با پذیرایی و شام است. زیرا تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان به علت تعداد کمی از میهمانان که در جشنشان دارند و همچنین صرفه‌جویی بیشتر در هزینه‌های خود علاقه دارند تا سالن عقد با شام و یا محضر عقدی با سالن پذیرایی در جهت برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی خود رزرو کنند.

گل ارایی باغ تالار دانش

به همین دلیل در طی این مقاله سعی شد تا جای ممکن به اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که هر عروس و دامادی باید قبل از رزرو یک مکان برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود از آن ها با خبر باشند پرداخته شود و زوج‌های جوان قبل از برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود بتوانند یک سالن عقد با شام و یا محضر عقد با سالن پذیرایی خوب و ایده‌آل را پیدا کرده و برای خود آن مجموعه را با خیالی آسوده از هر جهت رزرو کنند.

علاوه بر این موضوع عروس و دامادهای محترم و زوج‌های جوان می‌توانند با مراجعه به وبسایت تالارکده به راحتی چند کلیک و در اسرع وقت بهترین سالن عقدهای همراه شام و همچنین محضرهای عقد همراه با سالن پذیرایی‌های مناسب و باکیفیت را دیده و با توجه به شرایط خود یکی از ایده‌آل‌ترین گزینه‌ها را برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود به صورت آنلاین رزرو کنند.

شاید برای شما هم سوال باشد ...

هزینه شام عقد محضری به عهده کیست؟

این معیار تا حد زیادی به رسوم و فرهنگ خانواده ها بستگی دارد اما به طور معمول هزینه شام عقد محضری بر عهده پدر عروس می باشد.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و توانسته باشید یک محضر عقد تشریفاتی و سالن عقد با پذیرایی شام مناسب انتخاب کنید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$

تالار پذیرایی باغ سعادت

تهران- سعادت آباد- بین میدان کاج و قیصر امین پور- خ صرافها- نبش ۱۷غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قصر ملک
23% تخفیف

باغ تالار قصر ملک

احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار گل یاس

میدان ونک - ابتدای میر داماد - آموزش و پرورش منطقه ۳ - تالار گل یاس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۱ دیدگاه