برای اینکه در مراسم عروسی خود بدرخشید لازم است انواع مدل های تاج عروس که به شما زیبایی منحصر به فردی می بخشند را بشناسید و بهترین آنها را برای خود انتخاب نمایید.

در نهایت بهار اینجاست، به این معنی که فصل شکوفه ها در حال چرخش  و نوسان کامل است. اگر شما رویای یک عروسی در کنار ساحل، حیاط پشتی خانه خود یا در یک جزیره زیبا را دارید، حتما یک تاج گل وجود دارد که مناسب تیپ و استایل شما باشد. شما می توانید بهار را اینجا لمس کنید یعنی جایی که شروع فصل شقایق و لاله و یاس است. بازگشت این فصل را با این تاج گل های شگفت انگیز حتی در فصل های دیگر جشن بگیرید.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود:هفت ایده برای تزئین کردن سالن پذیرایی

1-یک تاج عروس گل از گل های محلی

ترکیبی از شکوفه های بزرگ و کوچک با کمی گیاه سبز، مانند برگ اکالیپتوس، برگ توت های سیاه و نارجی، گل های بنفش و… طرح جسورانه و زیبایی دارند. و هنگامی که این گیاهان در در مناطق خود سر در می آورند آن منطقه روشن تر و بهتر می شود.

تاج عروس گل,تاج گل عروس

2- یک تاج گل ساده

یک تاج زیبا از گیاهان ریز و زیبای رنگی که وقتی لباس عروس بر تن دارید می توانید استفاده کنید و ظاهری زیبا، ساده و در عین حال جذاب را به نمایش بگذارید.

تاج گل عروس, مدل های تاج عروس

3- یک تاج گل شیک ساحلی با گل های رز باغ

اگر می خواهید در محل باز و بادخیز عروسی خود را برگذار کنید یک تاج گل جایگزین زیبا برای پوشش شما که باد و آب وهوا در آن نفوذ نکند و ظاهر و آرایش و پوشش شما را خراب نکند انتخاب کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس
انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

4- تاج عروس موج دار  با گل های ریز سفید

اگر می خواهید موج های مدل مویی که انتخاب کرده اید به نمایش بگذارید و نمی خواهید از تاج گلدار بزرگ استفاده کنید از آرایشگر خود بخواهید از شکوفه ها و گل های ریز و کوچک در لا به لای موهایتان استفاده کند. مثلا گل های سفید و کوچک یاس گزینه مناسبی است.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

5- تاج گلی که انتهای آن به یک پر ختم می شود

پایان تاج گل خود را با جزئیات شخصی طوری انتخاب کنید که خود واقعی شما را به زیبایی نشان دهد. پر ، طناب یا تزئینات جواهراتی این کار را به خوبی انجام می دهد.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود:چه نوع حلقه ای برای عروسی شما مناسب است

6- روبان یا هدبند گلی

برای داشتن یک تاج گل متفاوت، یک گل بزرگ همراه با ساقه آن را روی روبان خود نصب کنید. این مدل برای مراسم عروسی های دوستانه و خودمانی مناسب است و یا برای عروسی که بخواهد مدل موهای خود را برای یک ظاهر جدید تغیر دهد.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

7-تاج گل از طلا و جواهرات

بسیاری از سرامیک های مروارید، جواهرات و کریستالی که ظاهر یک تاج گل را با توجه به لوازم جانبی براق به شما نشان می دهد، وجود دارد که می توانید از آنها به جای گل ها و شکوفه ها استفاده کنید.

8- تاجی از توت های ریز و سیاه

اگرگل ها برای شما جذابیت ندارند، توت ها به همان اندازه جذاب و خیره کننده هستند. از توت های خاردار، توت های برزیلی که بیشتر جنگلی هستند تا از باغ چیده شده باشند، استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

9-  انواع تاج عروس با گل گرمسیری

این تاج گل از گل ها و شکوفه های محلی الهام گرفته است که نه تنها محلی و ساده و زیبا است بلکه ممکن است ارزانتر از گل های دیگر باشد که شما می توانید استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس
انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

10-تاج های عروس با گل های مشابه هم

اگر احساس می کنید عروسی شما ناهماهنگ و بی نظم به نظر می رسد، تاج گل هایی از گل های نارنجی و زرد برای تعدادی دختران یا دوستان خود در مراسم عروسی تهیه کنید که از بقیه مهمانان مجزا شوند و با شما هماهنگ شوند.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

11- تاج گل با شکوفه های صورتی با شکوه

گل های متنوع و محبوب زیادی با رنگ مشابه وجود دارند مانند گل های صورتی که با یک حلقه اکالیپتوس ست و هماهنگ شوند که به اندازه کافی منسجم و زیبا به نظر می رسند.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

12- گیاهان جنگی برا تاج گل

گیاهان جنگی هم طرفداران خاص خود را دارند ، یک حلقه از برگ های همیشه سبز و میخک های به رنگ صورتی روشن که برای یک شب طولانی عالی هستند انتخاب کنید و به عنوان تاج گل استفاده کنید.

13- تاج گل هماهنگ با دسته گل عروس

از گل های مشابه در دسته گل و تاج خود برای بهتر دیده شدن استفاده کنید. از گل های یاسمن،  گل رز قرمز، توت ها و… که یک هماهنگی و مطابقت عالی را بین این دو ایجاد می کند.

انواع مدل های تاج عروس

14- یک تاج صورتی عامه پسند

یک تاج گل ساده را با رنگ های صورتی شاد که محبوب همه هست و معمولا با سلیقه اکثر مردم مطابقت دارد بپوشید و بهتر به نظر برسید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

 

15-  تاج گل شاداب

برای یک چیزی که یک مقدار هم خاص و  عجیب باشد گل های شاداب و سرزنده به تاج گل خود اضافه کنید. گلهایی که گلبرگ ندارند مناسب هستند چرا که  بدون توجه به آب و هوا مدت بیشتری دوام می آورند.

انواع مدل های تاج عروس

16-  تاج گل رمانتیک

بی نظمی و نامرتبی خود را با تاج گلی رمانتیک و خونگرم بپوشایند. از گل های  آفتاب گردان کوچک و گل های صورتی و گل رز استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس
انواع مدل های تاج عروس

17- تاج گل ساده سبز رنگ

اگر شما نگران پژمرده شدن گل ها و شکوفه های آن هستید می توانید از یک تاج گل ساده سبز رنگ با برگها استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس

18- تاج گل برای موهای موج دار

بهترین تاج گل برای موهایی که موج دارند یا آرایش آنها به گونه ای بوده که نصف موها موجی شده اند تاج گل ساده سبز با شکوفه های کوچک و سفید است.

انواع مدل های تاج عروس

19- تاج گل با گل های یک رنگ ولی اندازه متفاوت

برای یک تاج جمع و جور، یکی از رنگ های اصلی را انتخاب کنید اما جذابیت های تاج را با شکوفه ها تکمیل کنید. بازی با اندازه و شکل گلبرگ ها می تواند یک حس عمیق حتی در یک رنگ ایجاد کند.

20- تاج گل متمایل به یک طرف از سر

اکر شما یک تاج پر گل را نمی پسندید، می توانید از یک تاج گل سبز با چند گل در کنار آن استفاده کنید که هنگام گذاشتن بر سر یک طرف سر شما را بپوشاند.

انواع مدل های تاج عروس

21- تاج گلی از پیچک

پیچک یک مقدار از تاج گل سبز ساده پررنگ تر است که متمایل به رنگ آبی می باشد که برای یک مدل رنگی مودبانه و سنگین مناسب می باشد.

22- تاج گل با تور عروس

انتخاب تاج گل به این معنی نیست که شما پوشش سنتی که خودتان را که دوست دارید رها کنید، می توانید همزمان از هردوی آنها استفاده کنید.


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پکیج ویژه

باغ تالار بنانیه

تهران، اقدسیه، بلوار ارتش، جنب ایستگاه BRT
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی آریان
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی آریان

تهران، بزرگراه بسیج(مسیر شمال به جنوب) - بعد از خروجی ائمه اطهار، لاین کندرو، نرسیده به پارک بسیج، پلاک ۵۵۸، تالار قصر آریان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :