انواع مدل های تاج عروس که با زیبایی خود قند را در دل شما آب می کند

برای اینکه در مراسم عروسی خود بدرخشید لازم است انواع مدل های تاج عروس که به شما زیبایی منحصر به فردی می بخشند را بشناسید و بهترین آنها را برای خود انتخاب نمایید. در واقع یکی از موضوعاتی که برای بسیاری از عروس خانم ها در اولین و بهترین شب زندگی‌شان ارزشمند است و برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است انتخاب یک تاج گل مناسب و زیباست.

تاج گل را می‌توان از جمله اکسسوری‌های بسیار شیک و زیبا برای یک عروس در شب عروسی به شمار آورد و جزو تنها اکسسوری‌هایی نیز هست که به نوعی می‌توان گفت که به تنهایی و بدون این که در کنار چیزهای دیگری باشد زیبایی دوچندانی را به عروس هدیه کند.

گل عروس و تاج گل عروس

همانطور که گفته انتخاب گل و تاج عروس یکی از موضوعات مهمی است که عروس خانم‌ها در پیش از شروع جشن عروسی و مراسم عقد در انتخاب آن حساسیت‌های زیادی دارند و به نوعی می‌توان گفت که این حساسیت‌ها اگر از حد نگذرد به جا و صحیح نیز است. اما باید در نظر داشت برای این که بتوانید یک تاج گل عروس خوب و زیبا برای خود در حین برگزاری جشن عروسی انتخاب کنید باید به انواع طرح‌ها و مدل‌های موجود آن تا حد زیادی آشنایی داشته باشید.

در ادامه مقاله به بهترین انواع تاج عروس‌هایی که یک عروس می‌تواند در شب عروسی از آن ها استفاده کرده و همچنین زیبایی خود را دوچندان کند می‌پردازیم؛ در حقیقت این آشنایی باعث می‌شود که عروس خانم‌ها در حین انتخاب یک تاج عروس و تاج گل برای جشن عقد و عروسی دست به انتخاب بهترین و زیباترین آن ها بزنند و بتوانند در واقع یک انتخاب مناسب و ایده‌آل داشته باشند.

تاج عروس و گل برای عروس

در نهایت بهار اینجاست، به این معنی که فصل شکوفه ها در حال چرخش  و نوسان کامل است. اگر شما رویای یک عروسی در کنار ساحل، حیاط پشتی خانه خود یا در یک جزیره زیبا را دارید، حتما یک تاج گل وجود دارد که مناسب تیپ و استایل شما باشد. شما می توانید بهار را اینجا لمس کنید یعنی جایی که شروع فصل شقایق و لاله و یاس است. بازگشت این فصل را با این تاج گل های شگفت انگیز حتی در فصل های دیگر جشن بگیرید.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود:هفت ایده برای تزئین کردن سالن پذیرایی

1-یک تاج عروس گل از گل های محلی

ترکیبی از شکوفه های بزرگ و کوچک با کمی گیاه سبز، مانند برگ اکالیپتوس، برگ توت های سیاه و نارجی، گل های بنفش و… طرح جسورانه و زیبایی دارند. و هنگامی که این گیاهان در در مناطق خود سر در می آورند آن منطقه روشن تر و بهتر می شود.

تاج عروس گل,تاج گل عروس

2- یک تاج گل ساده

یک تاج زیبا از گیاهان ریز و زیبای رنگی که وقتی لباس عروس بر تن دارید می توانید استفاده کنید و ظاهری زیبا، ساده و در عین حال جذاب را به نمایش بگذارید.

تاج گل عروس, مدل های تاج عروس

3- یک تاج گل شیک ساحلی با گل های رز باغ

اگر می خواهید در محل باز و بادخیز عروسی خود را برگذار کنید یک تاج گل جایگزین زیبا برای پوشش شما که باد و آب وهوا در آن نفوذ نکند و ظاهر و آرایش و پوشش شما را خراب نکند انتخاب کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس
انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

4- تاج عروس موج دار  با گل های ریز سفید

اگر می خواهید موج های مدل مویی که انتخاب کرده اید به نمایش بگذارید و نمی خواهید از تاج گلدار بزرگ استفاده کنید از آرایشگر خود بخواهید از شکوفه ها و گل های ریز و کوچک در لا به لای موهایتان استفاده کند. مثلا گل های سفید و کوچک یاس گزینه مناسبی است.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

5- تاج گلی که انتهای آن به یک پر ختم می شود

پایان تاج گل خود را با جزئیات شخصی طوری انتخاب کنید که خود واقعی شما را به زیبایی نشان دهد. پر ، طناب یا تزئینات جواهراتی این کار را به خوبی انجام می دهد.

گل عروس و تاج عروستاج عروس و تاج گل برای عروس

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود:چه نوع حلقه ای برای عروسی شما مناسب است

6- روبان یا هدبند گلی

برای داشتن یک تاج گل متفاوت، یک گل بزرگ همراه با ساقه آن را روی روبان خود نصب کنید. این مدل برای مراسم عروسی های دوستانه و خودمانی مناسب است و یا برای عروسی که بخواهد مدل موهای خود را برای یک ظاهر جدید تغیر دهد.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

7-تاج گل از طلا و جواهرات

بسیاری از سرامیک های مروارید، جواهرات و کریستالی که ظاهر یک تاج گل را با توجه به لوازم جانبی براق به شما نشان می دهد، وجود دارد که می توانید از آنها به جای گل ها و شکوفه ها استفاده کنید.

تاج گل برای عروس تاج عروس

8- تاجی از توت های ریز و سیاه

اگرگل ها برای شما جذابیت ندارند، توت ها به همان اندازه جذاب و خیره کننده هستند. از توت های خاردار، توت های برزیلی که بیشتر جنگلی هستند تا از باغ چیده شده باشند، استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

9-  انواع تاج عروس با گل گرمسیری

این تاج گل از گل ها و شکوفه های محلی الهام گرفته است که نه تنها محلی و ساده و زیبا است بلکه ممکن است ارزانتر از گل های دیگر باشد که شما می توانید استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس
انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

10-تاج های عروس با گل های مشابه هم

اگر احساس می کنید عروسی شما ناهماهنگ و بی نظم به نظر می رسد، تاج گل هایی از گل های نارنجی و زرد برای تعدادی دختران یا دوستان خود در مراسم عروسی تهیه کنید که از بقیه مهمانان مجزا شوند و با شما هماهنگ شوند.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

11- تاج گل با شکوفه های صورتی با شکوه

گل های متنوع و محبوب زیادی با رنگ مشابه وجود دارند مانند گل های صورتی که با یک حلقه اکالیپتوس ست و هماهنگ شوند که به اندازه کافی منسجم و زیبا به نظر می رسند.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

12- گیاهان جنگی برا تاج گل

گیاهان جنگی هم طرفداران خاص خود را دارند ، یک حلقه از برگ های همیشه سبز و میخک های به رنگ صورتی روشن که برای یک شب طولانی عالی هستند انتخاب کنید و به عنوان تاج گل استفاده کنید.

13- تاج گل هماهنگ با دسته گل عروس

از گل های مشابه در دسته گل و تاج خود برای بهتر دیده شدن استفاده کنید. از گل های یاسمن،  گل رز قرمز، توت ها و… که یک هماهنگی و مطابقت عالی را بین این دو ایجاد می کند.

انواع مدل های تاج عروس

14- یک تاج صورتی عامه پسند

یک تاج گل ساده را با رنگ های صورتی شاد که محبوب همه هست و معمولا با سلیقه اکثر مردم مطابقت دارد بپوشید و بهتر به نظر برسید.

انواع مدل های تاج عروس,تاج گل عروس

 

15-  تاج گل شاداب

برای یک چیزی که یک مقدار هم خاص و  عجیب باشد گل های شاداب و سرزنده به تاج گل خود اضافه کنید. گلهایی که گلبرگ ندارند مناسب هستند چرا که  بدون توجه به آب و هوا مدت بیشتری دوام می آورند.

انواع مدل های تاج عروس

16-  تاج گل رمانتیک

بی نظمی و نامرتبی خود را با تاج گلی رمانتیک و خونگرم بپوشایند. از گل های  آفتاب گردان کوچک و گل های صورتی و گل رز استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس
انواع مدل های تاج عروس

17- تاج گل ساده سبز رنگ

اگر شما نگران پژمرده شدن گل ها و شکوفه های آن هستید می توانید از یک تاج گل ساده سبز رنگ با برگها استفاده کنید.

انواع مدل های تاج عروس

18- تاج گل برای موهای موج دار

بهترین تاج گل برای موهایی که موج دارند یا آرایش آنها به گونه ای بوده که نصف موها موجی شده اند تاج گل ساده سبز با شکوفه های کوچک و سفید است.

انواع مدل های تاج عروس

19- تاج گل با گل های یک رنگ ولی اندازه متفاوت

برای یک تاج جمع و جور، یکی از رنگ های اصلی را انتخاب کنید اما جذابیت های تاج را با شکوفه ها تکمیل کنید. بازی با اندازه و شکل گلبرگ ها می تواند یک حس عمیق حتی در یک رنگ ایجاد کند.

20- تاج گل متمایل به یک طرف از سر

اکر شما یک تاج پر گل را نمی پسندید، می توانید از یک تاج گل سبز با چند گل در کنار آن استفاده کنید که هنگام گذاشتن بر سر یک طرف سر شما را بپوشاند.

انواع مدل های تاج عروس

21- تاج گلی از پیچک

پیچک یک مقدار از تاج گل سبز ساده پررنگ تر است که متمایل به رنگ آبی می باشد که برای یک مدل رنگی مودبانه و سنگین مناسب می باشد.

22- تاج گل با تور عروس

انتخاب تاج گل به این معنی نیست که شما پوشش سنتی که خودتان را که دوست دارید رها کنید، می توانید همزمان از هردوی آنها استفاده کنید.

سخن پایانی

پس از این که بهترین تاج عروس را انتخاب کردید می‌توانید با استفاده از طراحی‌های مختلف و گوناگونی وجود دارند تاج عروس  خود را حتی به سلیقه و دلخواه خود تزیین و یا بازطراحی کنید کی‌ می‌توان گفت در نوع خود این کار هم به زیبایی تاج عروس شما می‌افزاید.

موضوع دیگری نیز که باید عروس خانم‌ها در انتخاب یک تاج عروس و تاج گل به آن دقت زیادی داشته باشند هزینه و قیمت یک تاج عروس است که باید با زیبایی آن در تناسب باشد و صرفا به فکر این نباشند که از گل‌های خاصی برای تاج عروس سفارشی استفاده کنند و بیهوده هزینه‌ زیادی را صرف خرید یک تاج عروس کنند؛ بلکه باید در نظر داشت زیبایی همیشه در گران قیمت‌تر بودن نیست و عروس خانم‌ها باید توجه زیادی در حین خرید تمامی وسایل مورد نیاز برای برگزاری جشن عروسی به این نکته داشته باشند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

انتهاي اتوبان پرديس نرسيده قبل ازعوارضي( خروجي به سمت جاده قديم) - بعد از پارك فناوري - كرشت انتهاي بلوارالبرز - خيابان شهيد ديانت پور (روبروي اوقاف ) - كوچه مريم - كوچه نسترن - انتهاي كوچه زنبق
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار کلاسیک

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند | جاجرود

جاجرود - دور برگردان دوم به سمت تهران - کوچه تختی ۴ - بعد از باغ تالار پدیده - سمت راست - پلاک ۱۵
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :