نقد و بررسی تالار قصر وصال نظرات و عکسها

در روند برگزاری مراسم عروسی انتخاب یک مجموعه ایده‌آل بیشتر از دیگر موارد می‌تواند ذهن زوجین را درگیر خود کند، از این رو می‌بایست در انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج دهید؛ در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی تالار قصر وصال بپردازیم و با شرح المان‌های مهم در این مجموعه به شما در روند انتخاب یک مجموعه ایده‌آل کمک کنیم.

قصد تیم تالارکده از درج این مطلب نقد و بررسی دقیق و ودرج عکسهای مجموعه‌ها بوده تا شما عزیزان بتوانید معیارهای هر مجموعه را با مزیت‌های خود تطابق دهید و در صورت رضایت اقدام به نهایی کردن تصمیم خود کنید؛ بی‌شک مجموع تصمیم‌های بی‌نقص می‌تواند شبی رؤیایی را برای شما و عزیزانتان بسازد که در این روند انتخاب تالار بیشتر از هر معیار دیگری به چشم می‌خورد.

تالار قصر وصال

در ابتدا می‌توان گفت تالار عروسی قصر وصال نماینده لاکچری‌ترین تالار جنوب تهران می‌باشد؛ این مجموعه با مزیت‌های خود در جنوب تهران توجه بسیاری از زوجین را به خود جلب کرده است و در پایتخت با این المان‌های حرفی برای گفتن دارد؛ این معیار را می‌توان یکی مزیت‌های این مجموعه دانست به دلیل اینکه در منطقه خود استثنایی می‌باشد، با مشاهده عکسهای این مجموعه می‌توان به شکوه این تالار پی برد.

جهت دریافت قیمت منو، اطلاعات تماس و مشاهده عکسهای بیشتر بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید

با توجه به تجربه چندین ساله تالار کده در زمینه مرجع معرفی خدمات دهندگان عروسی یکسری ملاک‌ها وجود دارد که در طول هر سال بسیاری از زوجین با رعایت آن‌ها شبی بی‌نقص را برای خود و عزیزانشان ساختند؛ در ادامه قصد داریم این المان‌ها را به طور دقیق در تالار قصر وصال بررسی کنیم تا در نهایت شما بتوانید انتخاب خود را نهایی کنید؛ البته به طور قطع می‌توان گفت در کنار المان هایی که ما مطرح می‌کنیم، ملاک‌های دیگری هم وجود دارد در این صورت می‌توانید نظر خود را درباره مجموعه قصر وصال در بخش کامنت‌ها با ما اشتراک بگذارید تا دیگر زوجین هم بتوانند از تجربیات شما عزیزان استفاده کنند.

نقد و بررسی تالار قصر وصال نظرات و عکسها

از نظر دکوراسیون و معماری نمی‌توان خرده‌ای از این مجموعه گرفت، به دلیل اینکه تمام استانداردهایی که یک تالار ایده‌آل می‌بایست داشته باشد را این مجموعه در دل خود جایی داده است که این موضوع می‌توان مرحله‌‌ی اول نقد و بررسی را به سود این مجموعه تمام کند.

تالار قصر وصال با معماری خاص خود حتی توجه افرادی که به طور روزانه از کنار این مجموعه رد می‌شوند را به خود جلب می‌کند؛ معماری این مجموعه می‌تواند در نگاه اول حس کلمه قصر را در شما زنده کند که البته یکی از هدف‌های ساخت و نامگذاری این مجموعه هم همین موضوع می‌باشد،‌ در عکسها می‌توانید طراحی زیبای این مجموعه را مشاهده کنید.

تالار قصر وصال

تالار پذیرایی قصر وصال نظرات

این مجموعه دارای سالن‌های با ظرفیت ۳۰۰ تا ۸۰۰ نفر می‌باشد که این موضوع را می‌توان یک امتیاز مثبت خواند، از این رو دستتان برای برگزاری مراسم عقد و عروسی بسیار باز است.

همچنین سالن‌های این مجموعه بدون ستون و با سقف بسیار بلند ساخته شده است که این موضوع می‌تواند باعث شود شما در روند برگزاری مراسم خود از کرین و هلی‌شات استفاده کنید که می‌تواند به کیفیت ثبت خاطرات شما کمک شایانی کند.

این پکیج هیجان انگیز را می‌توان با وجود یک روف گاردن لاکچری تکمیل کرد؛ روف گاردن تالار قصر وصال یکی از المان‌های مثال زدنی این مجموعه می‌باشد.

مراسم عروسی

از مزیت‌های تالار قصر وصال می‌توان به:

  • سالن های لاکچری و بدون ستون
  • ارتفاع سقف بلند و باشکوه
  • کادری مجرب و آموزش دیده
  • اتاق های VIP شام عروس و داماد
  • اتاق های میکاپ و تعویض لباس
  • اتاق عقد مجلل
  • پارکینگ اختصاصی در طبقات زیرین ساختمان و کنار ساختمان
  • آتش بازی حرفه ای، مه سرد، شمع آرایی و سایر خدمات
  • ظروف و اکسسوری خاص و زیبا

اشاره کرد.

جهت دریافت قیمت منو، اطلاعات تماس و مشاهده عکسهای بیشتر بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید

تالار های جنوب تهران

سخن آخر

در این مطلب قصد بر این داشتیم به نقد و بررسی و درج عکسهای تالار قصر وصال شما را در امر رزرو این عمارت شیک و لاکچری کمک کنیم؛ بی‌شک هر المانی با مزیت و معایب‌ها خاص خود می‌تواند توجه زوجین را به خود جلب کند و در این روند ما اینجا هستیم که به زوجین جوان کمک کنیم.

تالار کده / حامی زوج‌های جوان

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
عمارت هيلان
10% تخفیف

باغ تالار عمارت هیلان

تهران، باغستان،خروجي بلواركلهر پلاك ١٣٣
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$ $ $ $
تالار پذیرایی متین
30% تخفیف

تالار پذیرایی متین

تهران، خ شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه خوی، تالار پذیرایی متین
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :