اجاره روف گاردن و سالن اجتماعات برای تولد، نامزدی و عقد

انجام جشن عقد، نامزدی یا عروسی در روف گاردن (Roof Garden) علاقه مندان زیادی به خود پیدا کرده. بسیاری از زوج های جوان ذهنیت و تصور فانتزی و جالبی راجب مراسم های تولد، عقد و عروسی خود دارند. خیال بافی های این چنینی از کودکی شروع می شود و خودمان را در انواع لباس ها و مراسم ها و لوکیشن ها می بینیم. یکی از زیباترین مکان هایی که می توانیم خود و مراسممان را درآنجا تصور کنیم؛ فضای سبز و روف گاردن است که زیبایی خاص را دارا است.

در این مقاله به نکاتی در مورد اجاره روف گاردن و سالن اجتماعات برای تولد، نامزدی و عقد می پردازیم. به راستی که نمی توان منکر این شد که با توجه به فضای طبیعی که وجود دارد؛ خاطره ای جذاب در ذهن مهمانانتان ثبت می شود.

روف گاردن

زوج هایی که می خواهند مراسمی خاص به سبک عقد وعروسی های خارجی داشته باشند؛ روف گاردن یکی از انتخاب های قطعی است که جذابیت فوق العاده ای چه برای تولد و چه برای مراسم هایی مثل عقد و عروسی افزایش می دهد.

پیشنهاد تالارکده
تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - ونک
مجموعه تشریفاتی آرت

مجموعه تشریفاتی آرت

تهران - پونک
عمارت عقد و عروسی پدری

عمارت عقد و عروسی پدری

تهران - اشرفی اصفهانی
سالن عقد باغ بهاران

سالن عقد باغ بهاران

تهران - شهریار
باغ تالار لتیان

باغ تالار لتیان

تهران - جاجرود
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

تهران - سهروردی

مزایای اجاره روف گاردن برای تولد یا دیگر مراسم ها

اما برای اجاره روف گاردن و رزرو آن باید برخی نکات را در نظر داشته باشید.

امکان طراحی و دیزاین های خاص و اختصاصی

در روف گاردن ها دست ما برای چیدمان میز و صندلی، تزئینات و همین طور نورپردازی بسیار باز تر است و می توانیم آن طور که می خواهیم دیزاین و طراحی را انجام دهیم

روف گاردن

لوکیشن های بیشتر برای عکاسی

یکی از مزایایی که خیلی به آن باید توجه داشت این است که در فضای باز و روف گاردن ها زیبایی عکس ها به دلیل فضای فوق العاده ای که دارا هستند؛ دو چندان می شود. جدا از آن روف گاردن ها و فضای باز لوکیشن های متنوع و متعددی را برای ثبت خاطرات ما فراهم می آورد تا در آخر برگزاری این مراسم برای ما به خوبی سپری شود.

شرایط مناسب برای تفریح کودکان

بخش مهمی از مراسم های ما را کودکان پر جنب و جوش تشکیل می دهند پس بهتر است به فکر آن ها باشیم و فضا و شرایط مناسبی برای تفریح و بازی آن ها فراهم داشته باشیم که اکثر روف گاردن ها این فضا را آماده و در صورت انتخاب شما این آپشن در اختیارتان قرار می گیرد.

نکاتی برای انتخاب روف گاردن برای مراسم های تولد، عقد و عروسی

 • انتخاب فصل مناسب

معمولا در مراسم ها لباس ها به خصوص برای خانم ها از جنس حریر و نازک هستند یا لباس های رسمی که نمی توان گفت برای گرم نگه داشتن تاثیری دارد از همین رو بهتر است برگزاری مراسم هایی که در فصل گرما است را در روف گاردن برگزار کنیم و در صورت اینکه هوا گرم یا سرد بود از وجود وسایل گرمایشی یا سرمایشی اطمینان حاصل کنیم. البته در فصل تابستان یا حتی بهار به دلیل وجود آفتاب باید حنما سایه بانی فراهم شده باشد تا مهمانان و خودمان دچار اذیت نشویم.

 • وضعیت بارندگی و آب و هوا را در نظر بگیریم

برای برگزاری مراسم زمانی را مد نظر داشته باشیم که اطمینان داریم بارندگی و برف در آن وجود ندارد. البته بسیاری از روف گاردن ها دارای فضایی مسقف هستند اما بهتر است که از هر لحاظ مطمئن باشید تا مراسم خود را به بهترین حالت برگزار کنید.

برگزاری تولد و دیگر مراسم ها در سالن اجتماعات

سالن اجتماعات میز از دیگر مکان هایی است که می توانید مراسم خود را به خوبی در آن برگزار کنید. برگزاری تولد در سالن اجتماعات از مواردی است که مورد توجه خیلی از جوانان و مردم واقع شده است.

اگر تعداد مهمانان شما زیاد نیست و نمی خواهید در منزل آن را برگزار کنید و به دنبال فضایی خاص هستند و اگر می خواهید در دیزاین و طراحی محیط راحت عمل کنید پس انتخاب سالن اجتماعات را در دستور کار قرار دهید به خصوص به این دلیل که اکثر سالن های اجتماعات واقع در مراکز شهر هستند و دسترسی برای شما و مهمانان عزیزتان بسیار راحت خواهد بود.

برگزاری تولد یا دیگر مراسم ها در سالن اجتماعات این امکان را که در بهترین شرایط ممکن بدون کم و کاستی با دیزاین اختصاصی و ایده آل خود کنید را به شما با هزینه ای مقرون به صرفه می دهد.

سالن اجتماعات

ویژگی های انتخاب یک سالن اجتماعات خوب

 1. برخورداری از ظرفیت و فضای کافی با توجه به تعداد مهمان های شما در نتیجه قبل از هرچیز تعداد مهمانان خود را مشخص کرده و با توجه به آن سالن خود را انتخاب کنید
 2. با توجه به اینکه سالن های اجتماعات در طبقات منفی برج ها معمولا واقع شده است از وجود آسانسور اطمینان حاصل کنید.
 3. به نوع مبلمان و صندلی ها توجه فرمایید تا مهمانان در طول مراسم شا راحتی مناسبی داشته باشند.
 4. از وجود تجهیزات با کیفیت نورپردازی، سیستم صوتی، تهویه و دیگر تجهیزات اطمینان حاصل کنید
 5. همانطور که گفته شد سالن های اجتماعات در داخل شهر واقع شده اند به همین دلیل حتما از وجود پارکینگ مطمئن شوید تا مهمانان دچار آزار نشوند
 6. کیفیت پذیرایی همین طور پاکیزگی محیط به خصوص در این ایام کرونا
 7. ارائه خدمات با پرسنل مجرب و به کارگیری ظروف زیبا
 8. ارائه خدماتی مثل دی جی، نورپردازی، دیزاین سالن، گل آرایی، شمع آرایی و …
 9. وجود رختکن و همچنین سرویس به میزان کافی

سالن اجتماعات عمومی یا اختصاصی

سالن اجتماعات به دو دسته اختصاصی و عمومی تقسیم می شود

سالن های اجتماعات خصوصی فضای کمتری دارد و مناسب تعداد مهمان کم است و بیشتر مناسب فضاهای خانوادگی با صمیمیت بالا است و سالن های اجتماعات عمومی نیز برای مراسم هایی با ظرفیت بالاتر مناسب است.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱ دیدگاه