ورود عروس داماد به تالار عروسی

چرا عادی و معمولی به مجلس عروسی تان وارد شوید در حالی که می‌توانید یک ورود خارق‌العاده به تالار عروسی یا باغ تالار محل ضیافت عروسی تان داشته باشید. این روز بزرگ زندگی شماست. روش های مختلفی برای ورود عروس داماد به جشن عروسی پیش رو دارید، چه بودجه نامحدود ی در اختيار داشته باشید ویا بخواهید راه های مقرون به صرفه را دنبال کنید.

حرکت گروهی همزمان با تغییر آهنگ توسط دی جی هنگام ورود

برای سوپرایز کردن مهمان هایتان در روز عروسی چه راه بهتری از فلش ماب Flash Mob می‌شناسید؟ یکی از سرشناسان صنف تشریفات عروسی می گوید زوجی بودند که این راه را برای مراسم عروسی شان انتخاب کردند و این به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد. مراسم عروسی مثل یک عروسی معمولی آغاز شد ولی برای همه جای سوال بود که اتفاق بعدی چیست؟ وقتی عروس و داماد وارو شدند DJ موسیقی را تغییر داد و همه به سالن رقص دعوت شدند. جایی که فلش ماب آغاز شد. تمام شب همه ی مدعوین درباره این سوپرایز صحبت می‌کردند.

ورود عروس داماد به تالار عروسی باغ تالار

ورود به تالار یا باغ تالار با تجهیزات مدرن

برای عروسی هایی که محدودیت بودجه ندارند استفاده از هلی‌کوپتر گزینه مناسبی است. Courtney Hammons از A Magical Affair می‌گوید ما اخیرا زوجی داشتیم که با سبک ژاپنی نمایش رقص روی پرده وارد سالن شدند ولی ورود مورد علاقه خود من ورود با جت اسکی است.

  • یکی دیگر از روش های ورود استفاده از کالاسکه و اسب است که بسیار رویایی و خاص است .

ورود خاص به تالار عروسی

خیلی از سالن ها و تشریفات عروسی هم روش‌های مختلفی برای ورود عروس و داماد در سالن هایشان تعبیه کرده اند. از وارد شدن با آسانسور شيشه ای از کف سالن گرفته تا وارد شدن از پشت پرده های استیج. برخی از تالارهای عروسی نیز امکان ورود با ماشین به محوطه تالار یا لابی را دارند که در نوع خود جالب توجه است.

ورود عروس داماد به تالار عروسی

ساخت مسیر ورود با استفاده از گل

این که شما مراسم تان را پرخرج برگزار میکنید یا کم هزینه، به خودتان بستگی دارد. برای مثال شما می‌توانید با قیمتی کمتر از صد دلار چند هزار گل رز از اینترنت تهیه کنید و یک ورودی زیبا و جالب درست کنید. شما حتی می‌توانید یک نوار کاغذی نازک که رنگ آن همرنگ تم مراسم تان باشد، مثل خط پایان مسابقه در مسیر ورودتان نصب کنید.

استفاده از دستگاه های مه مصنویی و کاغذهای رنگی

سعی کنید با خلاقیت خودتان مهمان ها تحت تاثیر قرار دهید مثلا خواندن آواز در جمع یا استفاده از ماسک و یا یک تم خاص. Avira Samuel’s یک برنامه ریز عروسی ازKiss the planner توصیه می‌کند از دستگاه هایی که مه و برف مصنوعی تولید می‌کنند ویا کاغذ های رنگی به هوا می‌پاشند برای جذاب تر مراسم تان استفاده کنید.

نورپردازی متفاوت و آتش بازی هنگام ورود عروس داماد به تالار عروسی

Largo Key که یک برنامه ریزی عروسی است میگوید که یک بار در پروژه ای با یک گروه نورافشانی که پروژه های آتش بازی و خلق اژدها های سه بعدی را کار می‌کرده اند، همکاری کرده است، که برای برای ورود عروس داماد به تالار عروسی به سبک چینی گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

یکی از مدیران خدمات مجالس نیز در این خصوص می گوید اگر مجلس عروسی شما در فضای آزاد و بعد از تاریک شدن هوا برگزار می‌شود تعبیه چراغ های چشمک زن در مسیر شما به سمت جایگاه رقص جلوه ی فوق العاده ای خواهد داشت.

ایده خلاقانه سایه عروس داماد

یک ایده خلاق و جدید برای لحظه ورود عروس داماد به باغ عروسی یا تالار استفاده از پروژکتور و پرده برای ایجاد سایه ی عروس داماد روش جالب و متفاوتی خواهد بود. شما می‌توانید اولین رقص تان را پشت پرده شروع کنید و سپس در ادامه وارد استیج رقص شوید. این روش هم برای عکس برداری و هم برای ایجاد شادی در میان مهمان ها فوق العاده خواهد بود.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار مجلل کیان نواب
10% تخفیف

تالار پذیرایی مجلل کیان

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار نیکان احمدآباد مستوفی
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر ست چپ، انتهای بن بست نسیم
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه تشریفاتی شاتو دو ورسای

باغ تالار تشریفاتی شاتو دُ ورسای

اتوبان همت غرب، آزادگان جنوب، کند روی فتح، ۵۰۰ متر بعد از احمد آباد مستوفی، خیابان علی صیاد شیرازی،انتهای خیابان پلاک ۲۱
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قصر آیلین
پکیج ویژه مدیریت

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :